Hrnková hierarchie

19. září 2010 v 8:35 | Angel Enigma |  Alej - Advantaged Lair of Elite Jerks
Pěkné ráno, vážení čtenáři.
Angel Enigma se opět vrací a má nápad, jak bojovat proti statu quo, panujícím v naší třídě a možní i škole. Odpověď je prostá, drahý Watsone. Hrnek na kafe.
Nevěříte?
Moje spolužactvo nabylo přesvědčení, že pouze vybraní a vyvolení a patřící do jejich kolektivu mají povolení být ti strašlivě drsní a dospělí (ale teď se zrovna nebavíme o sexu) a nosit do školy termohrnek zakoupitelný podle jejich uvažování pouze a jen v jisté nejmenované kavárně, tzn. když máte hrnek, tak chodíte do jisté nejmenované kavárny jako v americe a jste tím neskutečně dospělí.
Ne že by kostarický lék na vystřízlivění (a ne pouze z alkoholu) v nejmenované kavárně nebyl chuťovým zážitkem, ale stejně tak jako diamant nemůžete prostě zasadit do každého sériového kovu, ani mě není tak úplně každé kafe na míru a nejlíp si ho udělám podle ranní chuti sama doma a nepotřebuju na něm mít zelené výrazné kolečko označující jeho původ.
Neznamená ovšem, že pohrdnu kafem z automatu. Když mi zakázali do školy (oficiálně v rámci bezpečnosti, ovšem podezření je i na finanční profit, neb kávovar má za den větší obrat než celá škola za měsíc) pak je mi tento nápoj svatý i ze sériové podoby, neb jde o život zachraňující tekutinu.
Nejdrsnější a nejpřísnější a samozřejmě nejdospělejší jsou ovšem ti, kteří mají na hrnku i vlastní obrázek. Ať už se jedná o hoppery vystříhané z časopisu, vlastní "uměleckou" fotografii, zakroucený obličej nepříliš pohledného ex-oktávna (bez jehož  pochopitelně vysoce umělecké a sofistikované fotografie, vyskytující se na každém místě kam se jen po jejích věcech můžete podívat, by nejmenovaná kolegyně proskočila oknem...mám to zkusit?) či dostatečně velký znak nejmenované kavárny v barevném provedení, vše dokazuje ostatním, nám looserům, abychom něco viděli.
Je to dětinské.
Je to bláznivé.
Je to neuvěřitelné.
Je to komické.
Je to pravda.
Angel Enigma dopekla bábovku a vyrazila uklidit mixér, spletla si skříňku a z té se na ní vysypalo pět termohrnků s vyměnitelným motivem. Některý z přátel a známých, evidentně velký fanoušek karamelového frappé, se rozhodl nás těmito plastovo/skleněnými poklady, které nepochybně dostal bytí stálým klientem, podarovat. A v mojí hlavě se, sedíce mezi nádobím, utvořil zlotřilý plán. Protože cokoliv, co je proti statu quo se počítá. A už jsem si dlouho chtěla udělat novou determinaci. Tak co vy na ní?
hrnek
Řekla bych, že tu vidíme vše, co si potřebuju každý den připomínat. Ať už You can't take me a Survivora, ale i diamanty, mandala pro odvahu zde má také své nedílné místo, ti, z jejichž povah se skládá ta má po okrajích a vše vylepšeno růžemi, které jsou krásné ale ostré a navíc pěkně vyplňují když vám zbyde 100x300 volných pixelů a vy nevíte co s nimi. A vše na hrnku s kafem. 

Nejvíc se těším na dvě věci. Jak budou lidi, kteří mě soudí, protože mě neznají, zírat na to, že já znám je. A jak se budou lidi, kteří mě neznají, snažit vyprofilovat motiv. Protože, možná to zní narcisticky, ale budou. Jakmile je něco jiné, tak je to totiž nejen špatné, ale hlavně zajímavé. Kdyby tak ten hrnek mohl střílet oslepující lasery...
To by stačilo. Ale důležité je, že já u sebe budu mít všechno co potřebuju a ještě něco - na kontě další hrubé pokoření nesmyslného statu quo.


Krásný den...protože šílenství je druh umění.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Luna Lovegood Luna Lovegood | Web | 19. září 2010 v 8:47 | Reagovat

Máš rád/a Harryho Pottera ? Chceš studovat v Bradavicích ? Přihlaš se na wizards-hogwarts.blog.cz = )
P.S.:Omlouvám se za reklamu.

2 Angel Enigma Angel Enigma | 19. září 2010 v 12:18 | Reagovat

Takže znova. Reklama budiž, ale jen pod podmínkou že umístíš i naší na váš blog. Ale před každou reklamou musí následovat smysluplný komentář, ok?

3 She Blue Lion- tvoje modrá lvice :) She Blue Lion- tvoje modrá lvice :) | 19. září 2010 v 15:35 | Reagovat

Tak tenhle hrneček si koupím :)

4 Angel Enigma Angel Enigma | 19. září 2010 v 15:53 | Reagovat

Neměl by být problém. Zvládli to i moji spolužáci. A pro tebe by ani neměl být problém to pozadí naformátovat tak, aby se tam vešlo přesně :)

5 Phoenix :) Phoenix :) | 20. září 2010 v 17:56 | Reagovat

Angel....Kochám se tvým veledílem,připomíná mi triball a já zvažuji že by se "obal tvého hrnku" až moc hodil jako záhlaví :)
Možná to zkusíme...Nebude ti to vadit ?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!