Oko za oko, zub za květináč

1. října 2010 v 15:39 | Angel Enigma |  Alej - Advantaged Lair of Elite Jerks
Zdravím. Z A.L.E.J.e se vám o dvě hodiny, kvůli požárnímu poplachu, vrací domů.
Pro vysvětlení, tyto simulace evakuace jsou na naší škole častou zábavou v obzvlášť chladných dnech. Pokud by někdy skutečně hořelo, tak kvůli stylu, jakým se naše škola evakuuje, by policie zákonitě musela dostat podezření na hromadnou sebevraždu - což by mimochodem nebylo tak nepravděpodobné. Na stálé žádosti správce sítě už se neshazuje proud - se slovy "Tak si ty Visty pak choďte nahazovat samy" si konečně vydobyl drobnou úlevu.
Nicméně bych vám s chutí povyprávěla, čím se vyznamenal pro změnu Piškot. Jistě, Hopeprka je ještě stále vkusným doplňkem do sporťáku jistého rozmazleného amanta, Sépie seká latinu, na Frajírka jsem před týdnem tak vyletěla že se mi radši klidí z očí - tak někdo musel převzít štafetu, že? A to hned s plnou parádou.
Velká přestávka. Angel Enigma otevírá svůj posvátný hrnek kafe, zapíná laptop a ležérně se připravuje na další hodinu. Několik záběrů ze zpomaleného filmu. Piškot jde k oknu. Enigma se mimoděk otáčí. Piškot sahá na kliku. Enigma vidí blížící se katastrofu a řve. Všichni se otáčí na Enigmu. Piškot také, ale stále otevírá okno.
Dlouhé Á na konci slova kytka zaniká v hluku tříštícího se květináče.  Ano. Ficus Moraceae, jinými slovy třídní fíkus, o který Angel Enigma pečovala celé léto a který !před dvěma dny! s útrapami přesadila a odnesla do školy, leží na podlaze v tratolišti vlastní hlíny.
Jistě. Z celkem dvanácti oken ve třídě si Piškot musel vybrat to jediné a jedinečné úplně v rohu, které se už šest let kvůli jmenovanému Fíkusu nesmí otevírat. To co následovalo si umíte představit.
Já tě roztrhnu! To nemůžeš koukat? Ta kytka tady stojí už celejch šest let a ty se nemůžeš podívat!
Piškot se pochopitelně brání
Ta kytka tam stojí špatně, jak jí tam můžeš postavit takhle blbě?
Osudová chyba. Angel Enigma ze sebe vyloudila přímo démonický zvuk, napůl zapříčiněn nachlazením, napůl naprostou ztrátou sebekontroly.
(Zde vypouštím sprostá slova. jedním bych se netajila, ale za tohle by mi ten článek fakt smazali)
****! Ty ****! Držte mě nebo ho zabiju! To si ze mě děláš ****, ne? Včera jsem to **** přesadila! Ta kytka tady stojí už šest let, to se **** nemůžeš podívat než to **** okno otevřeš?
Piškot pomalu bledne a natvrdlý úsměv mu mrzne na rtech. Angel Enigma se sklání k fíkusu, ten vypadá v pořádku. Odnesl to jen květináč. Nicméně všude hlína.
Angel vydechuje, před další salvou nadávek počítá do deseti. Pak volným tempem opouští ztichlou třídu. S posledním otočením ze sebe vydá
A koukej si sehnat někoho, kdo to uklidí. Protože já to nebudu!
Pak odchází a ztrácí hlas.
Po mém návratu jsem ale byla mírně překvapena. Hlína byla pryč, fíkus klidně seděl ve slepeném květináči a kořínky měl celé pokryté. Na zemi zůstalo jen pár stop, které se několik spolužáků snažilo přinejmíň zakopat pod topení.
Angel Enigma si s klidem sedá a dopíjí kávu. Kdyby byla právě na internetu, pod její ikonou by vyskočil tučný nápis EPIC WIN.
Protože já jsem se rozhodla, že už si sypat hlínu na hlavu nenechám. Pět let jsem držela hubu a nemělo to smysl. Šestý rok bude mým rokem. Rokem anděla.
Vy se mějte zatím pěkně, už pro vás připravuju druhý díl o MDE do rubriky Ghosts of boyfriends past, kde konečně vysvětlím tu zajímavou zkratku. A tenhle díl už bude snad i malinko vtipný, slibuju. Mějte se krásně a pamatujte, že
Kdo nechá ostatní házet mu na hlavu hlínu, ten brzo zjistí, že byl pohřben za živa. A to sakra že za živa. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 žužu žužu | Web | 1. října 2010 v 15:45 | Reagovat

chceš si zahrát super hru s pixelkama stačí navštívit náš blog jo a promin nenašla jsem rubriku reklamy

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!