Co nás nezabije...to musíme zabít my

13. listopadu 2010 v 10:49 | Angel Enigma |  Alej - Advantaged Lair of Elite Jerks
Vstát-namalovat si na xicht obličej-naplnit tambler-běžet-přemýšlet-psát-něco sníst-přemýšlet-nemyslet-běžet-referovat-přemýšlet-běžet-cvičit-něco sníst-sundat z xichtu obličej-padnout-vstát-naplnit tambler...

Ano vážení,na Advantaged Lair dorazilo čtvrtletí,takže přepínám na nouzový režim jednoduchého algorytmu,držím krok a se slušností funguju. Jo,není to nic moc snadné,ale držíme tak držíme. Na článek pro vás si nacházím čas na němčině,zkouší slovíčka kterým nerozumím a věty které mi nedávají smysl. Odpoledne uzavíráme matematiku čtvrtletní prací a přiznám se že mám žaludek na vodě. A výjimečně mám i úkol z němčiny. I když jsem ho psala na hodině. 
Pardon za drobné přerušení, musela jsem prečíst větu která mě samotné nedává smysl.
Včera mi bylo sděleno Krakaticí,že dobře hraju volejbal. Jako by si to snad chtěla vyžehlit,protože profesorka vypadala,že mě zařadí do týmu pro turnaj-nedej bože. 
Tyhle turnaje se mi vždycky hnusily. Hrát kolektivní sport bez kolektivu je podle mě ohavnost a přiznávám se,že fakt,že hraju volejbal za jistým účelem vymlátit Hopperce zuby,na záměru celého pseudotýmu a celé hry rozhodně moc nepřidává.
Vůbec to letí všechno nějak do kytek. Pochopitelně nehovořím jen o blogu,který hlavně pro vás,naše věrným čtenářům kteří hledají trochu sarkastické útěchy v tomhle plastovém světě, potáhneme už jen ve čtyřech-ale přísahám vám,že ač už to nebude tak úplně ono,bude to pořád stát za to;do kytek se zdá se řítí celý svět (možná jen můj,možná vážně celý) a nedá se to zastavit. Uvažovali jste o tom,že by bylo 2012 vážně konec světa?Řekli jste si někdy-co jsem udělal? Co jsem dokázal? Zkuste si shrnout takovéto svoje What I've done,možná jen tak pro sebe,můžete psát do komentů. Třeba já vím, že si můžu udělat zářez.
Ve spolupráci jsem pobavila 3000 lidí.
Přemýšlejte a mějte se.
Ps: Pro dnešek odebírám heslo ze solidarity k Bea-Mall. Nechtějte po mě se vyjadřovat. Beru pro dnešek heslo pryč, protože je pravda, že někde fungují Murphyho zákony jen pro někoho.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!