Dámské záchodky manipulují dějinami...

10. listopadu 2010 v 14:17 | Bea-Mall |  Pe3ny-South
Tak aby jste lidé dobří věděli...Dámské záchodky právě pozměnily Dějiny té naší diamatové války...Aneb jak jsem zase jednou byla tam kde jsem býti neměla....

d

Těsně před zazvoněním mě "Šunka" pustí na dámské záchodky neb mě jeden z těch blbů prudí tak že mám co dělat.Nejen že v učebně informatiky zapomenu svůj SuperTumbler ale dokonce se mi podaří vyslechnout velice zajímavý rozhovor. Na záchody které "de facto" podle statutu Quo naší školy,a jejích zákonů džungle patří záchodky směrem k ředitelně deváté Bé. Ale prostě hold byly blíž a já zavítala tam.Je to taková menší místnost která je rozdělena dvěmi nižšími přepážkami.
Viz scematický náčtrek. Okupovala jsem zvesela menší záchod (ten blíže k umyvadlům) a spokojeně si posílala smsky,neboť na záchodech má můj mobil nejlepší signál. Vím je to úsměvné ale je to tak,nějak ten mobil v poslední době blbne asi ho brzo prohodím oknem :) A tak jsem se nechtěně stala svědkem velice zajímavého rozhovoru. Edit by Phoenix: No TY JSOU ALE BLBÝ!Nány z povolání to jsou!Já když chci někoho někde pomlouvat tak si zkontroluju jestli se ten dotyčný nenechází v doslechu! No....přikráčely slečny Made in Taiwan,jedny z těch méně povedených,těch co nejsou veleoblíbvené a dokonce ani moc vymyté a prokázaly že Phoenix se její schíza vyplatila...Od každého čekej kudlu do zad......Jo jo...svatá pravda..Slečny kterým jsem nikdy nic zlého neudělala(ale udělám!)a které se ke mě chovaly rámcově přátelsky mě a Demre pomlouvaly až to hezké nebylo...Zaujatě jsem poslouchala názoru na mou garderobu,na mé líčení,na mou mluvu a dalším a dalším názorům...a v hlavě se mi zrodil plán...Dábelský pláneček..:) Spolknu tedy svou hrdost,bdu hrát kamarádku a až to budou nejméně čekat,v momentu kdy je budu moc co nevíce potopit jim "ty pomluvy" vrátím.. Jo a jedna zajímavost....Dneska vůbec netekla na pe3nách voda! Vaše Bea-Mall :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 ty ty | 13. listopadu 2010 v 10:55 | Reagovat

co si o sebe myslıte sakra ze jste perfektni hahaha vy te co jste male decka anı neumite vyjadrit.
Jenom k vam smejem vy vy ..
lady

2 Angel Enigma Angel Enigma | Web | 13. listopadu 2010 v 11:45 | Reagovat

[1]:
Tak poslouchej. Nemám nic proti vyjadřování názoru i nesouhlasu s tím co je tady napsáno, ale někdo mladší než já kdo nemá ukončené základní vzdělání mi nebude říkat  že jsem jako malý dítě. Pak by se taky mohlo stát, že se zasnažím a použiju i já svoje kontakty.

3 Deny Deny | E-mail | Web | 24. října 2011 v 18:36 | Reagovat

Moc pěkný blogík. Zase někdy mrknu

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!