Dámy a pánové, představuji vám

28. listopadu 2010 v 20:37 | Angel Enigma |  Nezařaditelné..
Dámy a pánové,
za hlasitých chorálů od Asonance bych vám chtěla představit náš nejnovější přírůstek, který jsem pro tentokrát vybrala sama. O tom že není nic lehkého se mezi DLs dostat se přesvědčila
(a prosím o hlasitou keltskou fanfáru)
Lady Silverstorm.
Objevila jsem ji na Lairu v mé paralelní třídě. Slečna je to tišší, nicméně vám vážně nedoporučuji ji rozčilovat. Co jí chybí na grafickém umění, to jí bohatě přebývá ve znalostech poezie a umění jí tvořit.
Stejně jako my ostatní diamondky drží nad vodou vše okolo a sebe navrch, a ustává to znamenitě. Rozhodně se těším na časté záznamy z její odpolední volnočasové skupiny, jejíž jméno je cenzurou zakázáno zmiňovat. K jejím základním kladům oproti nám se jí musí ponechat, že se přísně vyhýbá alkoholu, sprostým slovům,fyzickému násilí a nervovým výbuchům. K její znamenité specialitce patří "Sušené žáby" - podomácku vyráběná cukrová pochoutka, která mnohdy zachraňuje nervy nám všem. Podle mého názoru bude pro náš spolek přínosem, protože mezi nás se bude pravá dáma rozhodně hodit.
Bohužel se nevyzná v koních (což bude, předpokládám, námi ostatními brzo napraveno) ale zato oplývá rozsáhlými znalostmi draků, jež ráda zmiňuje ve svých povídkách.
Proto ji mezi nás vítám a coby vstupní dáreček jí odpouštím listopadovou výroční zprávu. Takže pokud vám na celém blogu chyběla vysoká kultivovanost, přichází váš člověk
SILVERSTORM
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!