Diamant diamant leští

26. listopadu 2010 v 16:02 | Angel Enigma |  Alej - Advantaged Lair of Elite Jerks


Opět vás zdravím vážení čtenáři,hlásím se vám po jednom uspokojivém nenápadném tahu proti statu quo a to přímo na mezinárodní rovině. Jak udělat z hopperky pitomce v několika snadných krocích? Jednoduše. Stačí mít přátele na pravých místech,a to nemusí být zrovna magistráty a policie. K jednoduchému a přesto geniálnímu plánu mi postačila drahá Bea-Mall s exdiamondkou Silly a jedna malá příležitost-den otevřených dveří, na který se děvčata rozhodla vyrazit. Abych to zasadila do kontextu,začneme z jiného soudku. Hopperka totiž vyráží dobíjet svět (a ne,to i vážně není hrubka) svým dokonalým talentem a šarmem tzn-na měsíc vypadne z ústavu. Dobře pro mě,možná špatně pro vás,ale on jí někdo coby hlavní postava mých článků rád zastoupí. A proč? Kdesi se totiž koná sjezd nezaléčených pacientů postižených padoucnicí-rozuměj hip-hop mezinárodní soutěž-a Hopperka s jejím nejlepším týmem z vybraných pacientů,říkejme jim třeba Vyhozený pojistky,jede obhajovat titul z loňska. Malou čáru přes rozpočet jim ale udělala změna absencního systému,která absence de facto zakazuje. A k Hopperčině smůle je polovina mých vyučujících za zenitem a druhá ženského pohlaví,takže se dostáváme k nižší formě získávání známek - staré dobré podlejzání. Takže byla první přihlášená na uvádění v učebně chemie na dni otevřených dveří. A roztomilá Angel Enigma se rozhodla že požádá Beu, aby vypustila svou potlačovanou otravnou část právě v mé oblíbené učebně chemie a právě na Hopperku. Připadám si jako M, která posílá agenta 007 do akce. Moji agenti dostali aktuální kádrový profil. Jako na jehlách čekám,jak akce dopadne.

A agenti opět nezklamali. Nejen že byla potupena Hopperka, svého údělu se dočkal i Čumprdlik, což už ovšem byla větší fuška. Hopperka, nemajíce tušení jaký pokus provádí, byla za pitomce před značnou částí návštěvníků.  
Mé milé dámy, už jsme zase koply status quo do zadku. Děkuju vám a jen tak dál!
Vás vážení čtenáři,doufám,že náš drobný plán alespoň na chvilku pobavil. A pokud ne...tak neztrácejte naději,budeme pokračovat. A to i s novou adminkou Silverstorm, kterou přivítám příště. Zatím se mějte a pamatujte
Good girls reach heaven. Bitches everything.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nezvládáte?

Pořád... 33.1% (254)
Jen teď... 23.1% (177)
Zvládám v klidu 22.3% (171)
Nepřipadám si, ale asi ne 21.5% (165)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!