Good girls reaches heaven...

6. listopadu 2010 v 15:16 | Angel Enigma |  Inside of diamonds
Angel Enigma vyráží na další test osobnostní stability. Ano,měsíc utekl jako voda a opět vyrážím na ortodoncii. V tramvaji po mě pokukuje nenápadný šprtík,ale poslední,na co mám náladu,jsou flirtíky. Na schodech v metru stojím,není kam spěchat. Uvažuju o tom proč po mě ten šprt tak pokukoval,k zubaři přece jezdím nenamalovaná. Nic moc pohled,jen co je pravda. Ale zpět k tématu. Mám totiž plán. A nepostavím vzducholoď.
Pokusím se užít svůj rétorický talent k tomu,abych se zbavila rovnátek. Ptáte se jak? Jako vždycky. Budu lhát. Litovat se. Pak dělat tvrdou. Vydírat. Potlačím svou povahu,budu hrát hloupou. Pak zas děsně chytrou. Už jsem vyřídila i větší protivníky než je zubař a jeho baba jeduna. Alespoň za ten pokus to stojí,ne?
Abyste věděli,tak jsem taky slevila ze svých nároků. Nechci se rovnatek zbavit úplně,stačí když mi dá jen rovnátka vyndavací. To že ty eventuelně někam zahodím,je věc druhá,ale o tom až jindy. Plán bychom měli. Napíšu vám po cestě domů,jak jsem dopadla. A jestli bude zase chtít nějaký peníze,tak nemám. Mám sice u sebe litr,ale ten potřebuju na něco mnohem důležitějšího.Zatím se mějte.A víte co?
Jako správný rebel nemám kartičku pojišťovny.

Hlásím se vám znova. A musím vám říct,že murphyho zákony platí. Je ovšem vzácným případem,že platí i obráceně. Dneska se to stalo. Potvrdila jsem pravidlo,že hodný holky se sice dostanou do nebe,ale potvory všude.
Lež o tanečních byla téměř dokonalá. Jediné,na co jsem neznala odpověď bylo,kdy tam jdu.Nenapadlo mě totiž procházet to až do takových detailů. Ale schopný lhář není ten kterému lež nikdy nepraskne.Schopné mrše se tohle stává každou chvíli,ale ty schopné z nás to umí řešit. Takže jsem to zahrála na Mrs.Diamond, tou dobou v nepřítomnosti. Musím jí do příště,než tam půjde se ségrou,najít taneční kurs který bych stíhala.No a co.Důležitější je to,že horní rovnatka půjdou dolů před vánocemi.Po pěti letech se budu konečně moct zasmát do kamery u stromečku.Kousat ořechy a cucat karamely.a na silvestra budu moct udělat ten super party trik když otevřete láhev zubama,otočite v nich špunt a s hlasitým zvukem ho vyfouknete až ke stropu,což je méně nebezpečné než ho nechat jen tak vystřelit,a zábavnější,než otevírat láhev do uťerky. Jinými slovy-dobrá věc se podařila,svině skoro zvítězila.Ale spodní rovnatka skoro nejsou vidět,takže kdo je řeší. Odjíždím do ústavu a hraju si oslavnou píseň.Škola mi náladu zase brzo zkazí,ale alespoň na chvilku mám právo být šťastná,nebo ne?
Zatím se mějte.Ozvu se,nebojte. A nezapomínejte-

Good girls reach heaven. Bitches reach everything.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!