Holiday...v žádném případě, ale určitě "On Ice"

29. listopadu 2010 v 8:46 | Angel Enigma |  Alej - Advantaged Lair of Elite Jerks
Vžum!
Na podpatkách kloužu přes sídliště od tramvaje a nadávám si, proč jsem byla líná hledat vysokohorské sněhule. Silničáři jsou opět překvapeni zásypem sněhu, což zapříčiňuje že jdu opět pozdě.V Lairu mi bude ovšem řečeno, že jsem si měla vzít lopatu, vstát ve čtyři a cestu si v potu tváře proházet, nebo dát pánubohu kolkovanou žádost o osvícení mé cesty do školy.
To jsem sice nepodávala, nicméně s příchodem do školy zjišťuju, že hodina odpadá - což ovšem nezamezuje Krysařovi, Hornici, Bio-Knightovi a McBirdiemu se inkriminovanou matematiku učit. 
Ha Ha.
Ostatní evidentně nedokázali vyrazit o něco dřív, nebo jsou prostě jen moc líní aby v tomhle hnusu vyráželi na chemii. Dvě odpornosti za den, to už je příliš.
Pro tu trojku z chemie si evidentně dojedu po hubě, ale hlavně že dojedu. Ale bylo to naposled. Moje nová mnemotechnická pomůcka na Becketovu řadu kovů - Liberijský Kretén Balený Caramelem Na Magistrále Almanachem Značil Feromonální Cosi Nikoliv Snad Poblité - Hlavní Curva Hugovala Agregátního Autistu - bude zabírat, slibuju. A pro vás je volně k použití, až se vám bude hodit, je vaše
No prosím, máme tady Klofáka. V klasickém obnošeném svetru, co to hrotit. Většina z Kroužku s monopolem na jedničky dnes vypadá dosti klasicky.
Vypadá to, že Hopperka kdesi zmrzla, jaká škoda. Aby bylo dnešních paradoxů málo, cestou jsem sem potkala psa v pánské zimní bundě, což byla zhruba poslední kapka do dnešního pošahaného rána. SIlverstorm se mi přes rameno chechtá a slibuje že taky něco napíše. Bude zvonit, to bude zase něco.  Chemie, Biologie, Dějepis a dvouhodinovka Umění mě dneska buď zabijou, nebo donutí se hlasitě smát. Protože nejlepší obrana před stresem je přírodní endorfin.
Zatím se mějte, ještě se ozvu. A dovolila bych si jednu poznámku zejména pro ostatní DL - Nechci být nepříjemná, ale někdo šáhnete na ty klikačky a urazím vám pazoury.
Zatím se mějte a pamatujte
Destiny is like a rainbow. Only idiots thinks that there is something shiny and sparkling on the end what you can just easily pick up and take.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!