Home. Jeez, home.

29. listopadu 2010 v 22:35 | Silverstorm |  Inside of diamonds
Tak jsem se konečně po dlouhém dni dostala na počítač s mimoškolním účelem. To znamená že se nevěnuju ani angličtině, ani marným pokusům pochopit chemii.
Musím říct, že to dneska nebyla žádná sláva. Měli jsme psát jedinou písemku a tu můj drahý spolužák Actor ukecal AŽ na zítra. Ne, že by to pro mě cokoli měnilo. Tu kuli dostanu tak jako tak.
Jezinka (moje téměř kamarádka) měla tradičně zajímavé a hlavně kousavé poznámky, PoorGirl se dostavila s klasickým nedostatkem sebevědomí, a k mému překvapení dorazila i slečna Jéje. Vzhledem k dnešní kalamitě ovšem nedorazila asi třetina osazenstva naší třídy, tak byl docela klid (k mému údivu dneska ani nepustili reprák, náležící do vybavení naší třídy).
Mnohem zajímavější věci se děly po mém příchodu domů. Můj tatík dnes totiž podstoupil nepříjemné vyšetření, kvůli kterému nesměl celý den jíst. A když je hladový, řádí. A když řádí, chce, abych si uklidila v pokoji. Upřímě řečeno, mám na práci lepší věci než zjišťovat, co bylo v té misce na skříni a kdy to tam bylo (teď je to zelenošedé  chlupaté. Za chvíli se to určitě zvedne a odklidí se to samo). Protože ajťák (můj starší bráška), nevypadal, že hodlá přijít a přenést tak tatíkovu smršť na sebe, radši jsem se odporoučela na keramiku a půl hodiny dřív. Následující dvě hodiny jsem tam popouštěla uzdu kreativitě, fantazii a vzteku. Když nic, tak hlína se dá docela dobře zboxovat. A já se cítím o něco lépe když jsem po lokty od mazlavé špíny a přede mnou leží něco, co vzdáleně připomíná hrnek.
Bohužel, všechno hezké končí a já se musela vrátit domů. Nebyl by to tak velký problém, kdybych před brankou nezjistila, že nemám klíče. Pokusila jsem se zvonit, ale nikdo mi neotevřel. Vypadalo to, že nikdo není doma a já se začínala pomalu chystat na to, že umrznu v závějích. Naštěstí se mi podařilo dovolat ajťákovi a otázat se, co že se to děje. Prohlásil, že nic a že je doma.
Abych to zkrátila. Po kratším hovoru se přemohl a došel otevřít a já se přemohla a nezabila ho. Teď už jenom musím vysvětlit tatíkovi, že i když je naštvaný, topení v mém pokoji by přeřizovat nemusel.
Pro dnešek stačí. Vaše mírně zmrzlá Silverstorm.
It's a sin to be good, where bad people succeeds
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!