Moje osobní TBBT

24. listopadu 2010 v 14:00 | Angel Enigma |  Alej - Advantaged Lair of Elite Jerks
Zdravím, hlásím se vám ze studovny naší školy.
V jakém jsem stavu?
Řekněme, že kdyby v 89tém studentky šly Národní třídou na jedenáctkách šteklech jako včera já, patrně bychom dnes dleli v hlubokém komunismu, protože věřte mi, na jedenáctkách je to i z Béčka Národní jen do Národního ku*evsky daleko. Navíc, vrátit se po půlnoci a vstávat v pět taky nebyl moc med, a to se dneska píše biologie. Tzn - mám v sobě třetí kafe, na ksichtě půl kila kajalu, na hlavě chroští a na klíně učebnici s Prvoky. 
U stolu oproti mě sedí náš elitní kroužek těch kteří mají monopol na vyznamenání- Malá Hornice, Bio-Knight, Krysař, Drobek a Smiley, která si jich ovšem vůbec nevšímá.
Připadám si jako ve scéně vystřižené z The Big Bang Theory. V jedné větě probírají Oomycety, politickou situaci v Sudánu, kreslený film a dnešní oběd. Zapikolovaná za svým počítačem, který mi jest jediným přítelem je poslouchám a snažím se, aby mě nepobavilo nahlas rozrušení Malé Hornice nad pohádkou Soví strážci (kterou, mimochodem jen tak pro ilustraci, moje devítiletá sestra komentovala slovy "Dobrý").
Věděli jste, že měňavku Neglerii potkáte, když spadnete do chladící věže jaderného reaktoru?
Já ne, ale Bio-Knighta to ohromě pobavilo.
Ha.
Ha.
God save náš bufet a příjemnou paní v něm 4ever, její kafe mi zachraňuje život. Jo, je to sranda vytvářet senný nálev, protože podle Krysaře to vytváří "ne moc milý zápach".
Stigma je vážně vtipná věc, to vám povím. Na ostrý vysoký hlásek Malé Hornice dneska nemám a kvůli rozbitým sluchátkům se ho patrně nezbavím. On byl domácí úkol? No...to určitě :)
Á jéje. Přichází Hopperka a Ms. False. Hopperka má pěknou sukni, nicméně vytahaným tílkem z ní dělá sekáčový kousek. False vypadá klasicky, a zase má "dobrou" náladu po přínosně stráveném víkendu. Obě se tváří, jako že šprti nejsou. Hele, přichází Mc.Birdie, další akcionář firmy Inteligence s.r.o. Rovněž ho pobavily Rournatky.
Ha. Ha.
Musíte tu furt courat, už mě nebaví to pořád shazovat!!!
Bohužel, zbytek evidentně dorazí až po zvonění, protože to je přece po vzoru středověké šlechty děsně moderní. Já musím vypínat. Jdu si pro kuli z chemie. Ave já.
Jdu.
Teda...pokud tam dojdu.
Zatím se mějte a pamatujte-
Good girls reach heaven. Bithces reach everything. 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!