Raketa na karamelový pohon

24. listopadu 2010 v 10:00 | Phoenix |  Inside of diamonds
Omluvte ten infantilní název....ale mě rozvášnil TopList!!! :)
Tento článek je takový nějaký onaký.Vyjímečně sedím v MadHousu a nikdo tu necourá aby mi zíral přez rameno.Hurá!Když jsem tento blog zakládala měl za úkol zplnit funkci takové kroniky kterou by jsme si my Ladies sdělovaly co se kde událo,a čím nás kdo nakrknul.Ale co se nestalo...
More under "Perex" jako vždycky že? :)
________________________________________


Denně zde bylo 100 až 150 lidí. A teď teď TOPLIST ukazuje 4000 ! Dobře...Ve spolupráci jsem pobavila čtyři tisíce lidí!a vzhledem k tomu jak rapidně se doba mezi jednotlivými tisícovkami na TopListu zkracuje,na mozek mi leze otázka zda dáme do Prosince 5000...No možné by to bylo...

Chtěla bych říci že účelem tohoto blogu není vysoká návštěvnost..ale i to se snad počítá, ne?Můj malý spolek pobavil čtyři tisíce lidí a z toho jsem se trošku rozvášnila no...nemůžu za to. :)
Návštěvnost letí vzhůru a Siren je z toho na nervy...:)Angel Enigma je spokojená a já si taky nemůžu stěžovat...A to že se to nelíbí Spolužákům Bei-Mall je mi u..Vy víte čeho že?
Sami máte plné tlamy keců na to jak je doména na které se tato stránka nachází na nic, a pro malé děti ale chtěla bych vidět některé mistry z Pe3ny-South jak založí blog a povedou ho aniž by spamovali a zaplavovali svět svou tupostí,dotáhnout k návštěvnosti na 4000.Dokonce bych se s vámi vsadila že by na svůj omezenecký blogíseQ nedovedli vložit ani statistiku návštěvnosti TopList.Ale nebudeme se tu věnovat těm....ehm...hm..Omezencům že? Na práci mám lepší věci.

Jak jste si drazí čtenáři jistě uráčili všimnout Angel Enigma obnovila funkci Volitelného Boxu,to co v něm stojí v něm stojí,troufáme si tvrdit že je to pravda a komu se nelíbí ten nechť počká na mou kandidaturu do zastupitelstva a pak mi preferenci políbí!Jsem nějaká sarkastická po ránu...
      Asi  není příliš rozumné mít v sobě tři kávičky a dva croassanty s čokoládou a na vrch švédskou perníkovou karamelu,z kornoutu.Jen tak mezi námi..za tuto mňaminu jsem schopna utratit své měsíční kapesné přičemž je mi naprosto u paty věděcky podložené tvrzení že karamely zvišují riziko vzniku zubního kazu...No,tedy když vezmu v potaz že na umělý chrup se podle starších členů mé rodiny již zmiňované karamelky lepí zjevuje se otázka zda s sebou mám žvýkačky snižující hodnotu PH,při nejlepším mentolové abych na vrch  měla i svěží dech.Heureka!Mám je! Murphy se dnes v praxi nějak zapoměl nebo jsem dnes ta štastná vyjímka porvrzující pravidlo?Zuby mi tedy nevypadnou, svět nebude omámen kombinací čokolády,skořice a badiánu a já zachovám masku diamantu nad Diktátem,kterým mi kdosi kdysi vyhrožoval na půdě mého MadHousu.
      Momentálně bych sem nejraději nacpala tisíce rozvášněných citoslovců které by vyjadřovaly mé rozjaření,ale raději svou radost nechám vykristalizovat a uložím si jí jako potřebný ale přebytečný zdroj do tukových buňek.A až budu mít depresi na schvál vynechám nějakou denní dávku kalorií a uvidíme zda se Euforie dostaví.Za zkoušku to stojí ne?
Od ted budu v kabelce nosit karamely :)) Třeba pak Murphy přivře oči a...

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!