Síla blesku

10. listopadu 2010 v 13:30 | Angel Enigma |  Alej - Advantaged Lair of Elite Jerks
Představte si blesk. Rychle letící vražedná síla v okamžiku proletí a vy víte jediné-že tady byla.Možná to nevíte přesně,ale je fakt,že síla blesku se kumuluje v mracích.
Jo.Celý den jsem byla kumulována hloupostí svých spolužáků.První trpěla moje část duše se jménem studentka-ano,vážně jí mám-když Umělkyně prohlásila,že o šintoismu,kterému byla věnována polovina předchozí výuky,nepadlo ani slovo.Další pak zatrpěla slečna Flamenderka.Zvuky okolního prostředí byly prostě moc nahlas.Pořádnou ránu za uši dostala slečna Ajťačka. Krakatice se pokoušela o kliknutí na touchpadu způsobem kdy tahala špičkou nehtu přes celou dotykovou plošinku a neskutečně se divila,proč už otevřela vše ostatní než svou mizerně zpracovanou prezentaci. Postupně pak trpěly i ostatní části mojí duše. Pořádnou ránu dostala i slečna Vnímavá, protože postup odeslání složky s úkolem byl vysvětlen miliónkrát a přesto se nesetkal s pochopením. Onu poslední částečku náboje dostala Lady Diamant. A to přesně v momentu,když Hopperka se zoufalým,uvědomněle zodpovědným výrazem prohlásila,že Ona přece nemůže jít reprezentovat školu na výstavu,a zastřeným hlasem pronesla,že by přece nemohla ztratit cenné odučené hodiny.
V tuhle chvíli jsem se začala sama sebe bát. Celý moje tělo řvalo Skoč přes ten stůl a jednu jí vraž,někdo to být musí! Neotevřela se mi v kapse kudla,zmobilizovala se mi síla z pěti let u koní. A všechna tahle síla měla jediný účel-zkoncovat s tímto (mizerně) naprogramovaným plastovým klubem jednou pro vždy.
Věděla jsem že síla musí ven,a proto jsem zmačkala nejbližší papír na čtvrtinu jeho objemu. Udržela jsem se. Ale tentokrát vám vážně říkám,bylo to o chlup. Hopperka z toho sice vyvázla,ale pořád je to výhra,protože každý kdo chce mít lidi pod kontrolou,musí mít nejdřív pod dohledem sám sebe. Mějte se zatím,nenechte je aby vám zkazili život a pamatujte-
Good girls reach heaven. Bitches reach everything.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!