Těžká rána Notorického Alkoholika kategorie "Začátečník-Lama opilá po deci červenýho"

18. listopadu 2010 v 22:50 | Phoenix |  Inside of diamonds
Tak se vám drahá holoto hlásím. Má hlášení už jsem psala v různých stavech.
V Depresích,vzteku,radosti,škodolibé až živelné radosti,v šílenecké podlosti pro kterou je charakteristické "Muhehehehe" a v mnoha dalších stavech. Jak Fyzických tak Psychických.

Ted hodlám vytroubit své nitrolebeční myšlenkové krvácení do světa ve stavu totální kocoviny.A aby to bylo co nejzajímavější budu na sebe jako na objekt rádoby věděckého pitvání a zkoumání  aplikovat Murphyho zákony.

Nevědomky dávajíc za pravdu  "Jakákoliv situace, ať je sebehorší, má schopnost se zhoršit." 
se za pomoci svého mileného staršího bratra vydávám ke dnu svého prvního panáka vodky.
Už jen fakt že jsem k němu před tím než jsem si tím šíleným čímsi(tím myslím vodku)zozemlela ohryzek,čichla by mohla utvrdit nezůčastnělé pozorovatele že
"Ta holka je vožralá".
     Ano, stačilo si čuchnout.Tradá!Podle návodu se "lehce nadechuji" a cinkám si sklenkou s bášuldou.Kopnu do sebe tu šílenost.V samotných ústech by to ještě šlo.Ale spolnkout na jednou tu obrovskou spoustu tvrdýho chlastu nejde.Nemám na to dostatečnou kapacitu hltanu.Jen aby jste věděli. Tento intenzivní pocit který se dá nejlépe charakterizovat jako "protáčení a rotace ohryzku který mi v krku "hoří".
    Popadnu flašku minerálky a chladím si hrdlo.Je to ale jako kdyby mi v krku hořel napalm.Tradádá.Šup na dlaší,pobízí mě bráška.Opětovně míra kterou musím spolknout na dvakrát.Po dvou panácích mám dost.Vážně nevím kolik jsme toho vychlastali.A jsem docela ráda že si to nepamatuji :D Zaujatě dělám na grafice na prosinec. A další Murphyho Zákon.
Cokoliv co se může pokazit se pokazí. V opileckém stavu jsem si vykopla pájení baterie u nooteboku a ani jednou jsem si nezmáčkla Rychlouložení takže v momentu kdy mi baterie klekla a nootebok se vypnul šla do háje má práce..Tradá Dadá :D
Ideální Reakce budoucího Notorika?Dám si panák a uklidním si. Tradádadá Cink!
Dokonce  jsme se vyfotili :D ta fotka je tak hustá....až jí sem raději nedám :D A server Blog.cz by mi za to měl poděkovat :)

A to ráno...to teprve stálo za to :D
Vztanu, přistanu tvrdě na hubě,aneb lákavé jest lino v mém pokoji že?
Hrdině před tatínkem předstírám že "Já a kocovina?!To né!"
Málem sjedu po zadku tři patra schodů dolů.A tradá hned do vedlejšího vchodu do sámošky k Wětvím. To teprve dopadlo. Koupím rohlíky, nonšalantně si odložím klíče na pult,tak že samozřejmě pak u dveří nechápavě čumím kde je chyba v Matrixu a proč na bezpečnostní dveře nefunguje Notoricky známé "Sezame Otevři se!"
   Hrdině se vyplazím do třetího patra,přičemž zakopnu o rohožku,udělám roznožku a s grácií letící tlusté a potrefené husy s kejcháním "khůrfá" vlétnu hlavou do zavřených dveří. Ty už bezpečnostní nejsou.Ale blbu vzdorné ano,tudíž panty vydrží ale hlava bolí víc a víc.
S odolností švába(která je mé osobě vlastní)se probojuji do kuchyně.Přitom zdařile předstírám naprostou střízlivost. Škytnu,ale je to dobrý.Udržela jsem moč  i myšlenku,Zlatá pohodička :D Ku obecnému podivu se mi povede rozvázat igelitový sáček aniž bych se s ním uškrtila.
(Ne,nemusíte mi k tomu to činu gratulovat,to je dobrý.Vychutnám si svůj významný úspěch sama)
Pilka zaseknutá v dlani mě utvrzuje v domněce že Nože nepatří do rukou maniaků, což já vlastně jsem,jsem dlouho a dlouho ještě budu.
Zhrzená neúspěchem své akce "N - jako- Nemel a řež Nemehlo!" si na ránu v koupelně prdnu dávku zubní pasty.Mentolové.Hurá! Budu mít po celý den svěží dlaň ! (Levou!)

A  o co že : By jste nevěřili jakou dá práci rozkrojit podélně rohlík !

Až budu mít někdy depku, opiju se a napíšu nějaký peprný fejeton
na téma "Krájení rohlíků po ránu".
Eventuelní zájemci,tj zvědavci které by tento šílený parodický pokus
o Cosi zajímal nechť počkají do doby než se znova opiji a pak vystřízlivím
:D Po té jim to nějak pošlu.Třeba telepaticky :)

Pro zatím se loučí Vaše Phoenix :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 krutoségra krutoségra | E-mail | 21. listopadu 2010 v 21:06 | Reagovat

Brašule je démon :D Vodku jo? UF UF :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!