Time is money...or more

29. listopadu 2010 v 11:22 | Angel Enigma |  Alej - Advantaged Lair of Elite Jerks
Vážení čtenáři. Abyste si nemysleli, že jsem nějaká superhrdinka, musím se přiznat, že moje další akce selhala.
Skvělý plán, skvělá příležitost a vidina skvělého výsledku.
Pětiminutovka z chemie v posluchárně. Hopperku mám tady v zádech, což sice není zrovna ideální pro celkovou situaci, nicméně pro danou situaci se to hodí. Písemka je skutečně na kratší čas než je potřeba a přichází fantastická věta "Položíme tužky". Vidím že se svým testem nic nevymyslím a že se na mě řítí další koule z chemie. Ale co to tu máme,hopperka v poslední lavici stále píše. "zezadu vybíráme!"
V ruce držím všechny testy naší řady kromě hopperky. Šprt Bio-Knight už na ně čeká. Se slovy "Vybíráme", ďábelským úsměvem a silou sobě vlastní vytrhávám Hopperce test. Za šest let šikany je to to nejmenší co můžu udělat. Podávám snůšku Bio-Knightovi a ignoruju protesty Hopperky. Ta přejde ze mě na Bio-Knighta.
"Knighte, vrať mi to,jen na dvě slůvka"přemlouvá úlisným hláskem, za který by se nemusely stydět ani Smolíčkovy jezinky. Rytíř bez bázně a hany váhá. Hopperka odkládá svetr a nacvičeným pohybem ramen a pánve ze sebe vytváří obrázek, za který by  se nemusel stydět ani přední kreslíř pornanime.
Knight Hopperce odevzdává celý balíček testů a nechává jí psát až než je vybídnuta profesorkou.
Bublá ve mě vztek a cedím mezi zuby o hodnotách a časových limitech. V hodině se zmůžu na dvě až tři jedovaté poznámky, což ale oproti jejímu vítězství není nic. Chci jí na místě vlepit facku, ale to by bylo primitivní. Příště seberu testy i Knightovi a odnesu je ke katedře, sama. A až bude vybírat Hopperka? Hmmm...s její tělesnou konzistencí by se do mě pustil leda idiot. A to ona není. Je to prototyp prodejné karieristické harpie, ale určitě není hloupá. Tak mi držte palce, proti ní to bude třeba. Zatím se mějte a pamatujte:
Destiny is like a rainbow. Only idiots think, that there is something sparkling and shiny on the end what you can just easily pick up and take.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!