All I want for christmas is....calm

17. prosince 2010 v 20:09 | Angel Enigma |  *Téma Týdne*
I don't want a lot for Christmas
There is just one thing I need.
I Don't care about presents
Underneath the Christmas tree
A touhle jedinou věcí klid. Troška klidu! Ani nemusí být moc, ale nějaký by se hodil.
Pochopitelně je potěšující, že Hopperka odjíždí na měsíc pryč. Nemuset se dívat do jejího falešného obličeje vždycky jednomu udělá radost. A kdyby se rozhodla do exotické destinace odstěhovat...osobně bych se zasadila o to, aby dostala vízum. Já jsem přece ten co ctí pravidlo miluj bližního svého, nebo ne?
K dalším klidovým faktorům přispěje i to, že se mi většinou přes vánoce uklidní rodinná situace. Ono, ostatně i ten týden volna, ač krátký, tak přece, mi maličko pomůže. Na rozdíl od Bey jsem se rozhodla si Vánoce vážně užít. Dopekla jsem perníkovou chaloupku. Pokud se nerozpadne, tak vám jí třeba někdy vyfotím. Jsem ochotná přejít i to, že už zase sněží. Mám ráda sníh, ale když si ráno namalujete oči, sněhová vločka přímo doprostřed vaší zornice která jí donutí slzet potěší zhruba jako když vám projede autobus okolo nových kozaček. 
Další mírně škodolibou radost mi přináší fakt, že na úžasnou příležitost volejbalového turnaje nedorazí téměř nikdo, což, jak doufám, udělá ze zbytku marně snažících se superhrdinů voly a superhrdinek...no, nechme to, o Vánocích se má mluvit slušně. I Bee se podařilo přispět ke klidu mojí duše - při setkání s mojí babí udržela svůj ostrý jazyk za zuby natolik, že jí ujela pouze 2 sprostá slova. Kéž by se každý dokázal starat o můj klid takhle. Takže co si přeju k vánocům? Klid, ticho, pohodu, přízeň vás, našich čtenářů bez kterých bychom neznamenali nic a hlavně, hlavně jako každá správná Slečna Drsňák - světový mír
Takže se mějte pohodově a po neděli se zase setkáme tady na našich stránkách. Nashledanou a pamatujte - 
Dreams are like a rainbow. Only idiots think that there is something shiny and sparkling what you can just easily pick and take.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!