And I feel like I'm living a worst day over and over again

8. prosince 2010 v 19:33 |  Alej - Advantaged Lair of Elite Jerks
Krásné dopoledne, vážění čtenáři. Opět se vám hlásím z Lairu a s potěšením oznamuji, že se neděje téměř nic. Ovšem kromě blbosti mé vlastní maličkosti, která je ale zanedbatelná - na rozdíl od té blbosti, ta je dnes přímo kolosální.
Začali jsme hned ráno, kdy jsem úspěšně zanechala telefon na nočním stolku. Vám to přijde jako banalita, ale fakt, že tento noční stolek, tím pádem i můj životně důležitý telefon, uvidím až za týden mě dosti děsí.
Za druhé, za outfit, narychlo zvolený, neobsahující sako, bych si dala nejradši pár facek, neboť vypadám jako puberťák. 
Dále se do naší milé úplně zadní lavice usadila Hopperka, neb Novicka opět podlehla chorobě. Ostrý zvuk jejího nepříjemného hlasu nasyceného o sprostá slova mi otravně ruší moje čakry. 
Bio-Knight dostal z testu z matematiky za 4, což je o celého půl stupně hůř než "dokonce-i-ta-pitomá-Enigma", proto musel vyprovokovat desetiminutovou hádku s matikářem. Z čeho mám radost - známku mu neopravil. Z čeho radost nemám - známka nebude opravena nikomu.
NAše velká Umělkyně se ulila ze třech hodin, protože dostala veledůležitou zakázku - musela nafotit trapnou akci oktávy A - školní Mikulášskou, aneb akce obcházení tříd a vyrušování za účelem vytočení co největšího počtu profesorů. Nestojí mi to za víc jak čtyři písmena - Pche.
Hopperka od začátku hodiny nezavřela pusu, a už to trvá natolik dlouho, že o zavření svého kanálu byla poprošena jak profesorem, tak Frajírkem. A neb ten má vyšší hodnotu statu quo, Hopperka začala své poznámky mírnit.
Biologie pro změnu nedává smysl. Fajn. Venku už zase sněží. Fajn. Ač je všechno v prdeli, zůstáváme veselé, že? Budou vánoce, které já infantilně slavím, Bea-Mall sabotuje a ostatní se vám určitě zmíní v dalších článkách. Takže já se prozatím loučím, držte nám přízeň a na příští týden se těšte na nový layout. Děkujeme vám za 5000 návštěv, jste skvělí a tenhle blog je tu pro vás!
Zatím  se mějte a pamatujte
Dreams are like rainbows. Only idiots thinks, that there is something shiny and sparkling what you can just easily pick and take.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 what-up(dubious cat) what-up(dubious cat) | Web | 9. prosince 2010 v 1:55 | Reagovat

streptokoŤata jsou k mání stále takže vem si které chceš:) článek si přečtu až za pár hodin, te´d na to nejsem dost střízlivá:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!