Jurášek na příští rok aneb v životě jsou potřeba výzvy

28. prosince 2010 v 20:00 | Angel Enigma |  Přátelé z jiného světa
Aby měl život nějakou šťávu, potřebujete výzvy. Moje nová výzva na příští rok měří okolo dvou metrů, váží přes půl tuny, o ostrosti jeho zubů jsem se přesvědčila na vlastní kůži a o jeho vlastním temperamentu vypovídá už jeho španělské jméno. Křížený andaluský mohutný šimlík na mě na dnešním tréninku zíral se sklopenýma ušima skrz box. Pro dnešek mi bylo sděleno, že to spolu zkusíme jen tak lehce v hale. Jen tak lehce v hale znamenal svižný klus, kdy jsem byla donucena vrátit se k přichytávání nákrčního řemene. No

vý mazlík, ač perfektně přistavený k noze, evidentně nerad chodil na otěži.
Byl to roztomilý trailer pro následující rok. Uvidíme, jak to bude vypadat příště. Řekla bych že ještě že si zvykáme v hale, na jízdárně si nás nedokážu tak úplně představit...teda, představa je jasná vize hlubokého, mokrého písku - a to v té lepší variantě. Jak všichni víme, dostat břevnem do čela není zrovna fajn. Což mě přivádí k tomu, proč se o šimlíkovi bavím jako o výzvě. Po jediném odpoledni jsem rozbitá jako Kábul, pod koleno jsem dostala kovovým stojanem, na patu mi šimlouš šlápnul a do prstu jsem byla bez milosti hryznuta. Pokud následující rok přežiju bez zranění, které by potřebovalo pohotovost, budeme slavit úspěch  Takže už alespoň vím, v jakém duchu se následující koňský rok ponese. Vzásadě si musím vyjasnit, že když se na něj nevydrápu z rampy, někoho požádám, ale dotyčný bude muset na rampu taky. Zkoušeli jsme to v opačném pořadí a namlátili jsme si všichni. Řekla bych, že šimlík nám ještě zatopí pod kotlem. Tak mi držte palce a pamatujte:
"Dreams are like a rainbow. Only idiots think tkat there is something shiny and sparkling what you can just easily pick and take" 
  PS:Pro ilustraci přikládám ilustrační fotografii. Skutečného koníka vám vyfotím po prázdninách. Nebo jinak, někdo vyfotí mě na něm. Ale dopadne to tak, že já budu hubou v písku a v objektivu kopyto.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!