Kdo z koho-aneb vánoční úklid...

22. prosince 2010 v 22:37 | Phoenix |  Inside of diamonds
Dnes jsem úspěšně přežila nákup vánočních dárků s krutobratrem a na vrch se mi povedlo vánočně vyzdobit byt,uklidit a nezabít se u toho.A věřte mi že s tím posledním jsem měla nejvíc práce.

Ono se to řekne,utřít prach.Ale když máte v obýváku černou lakovanou stěnu která je navrch prosklená a ještě jednu zrcadlovou skříň...leštíte až nevíte čí jste a aby jste si u toho nepřipadali jako tupci prokládáte to vyklepáváním koberců a užíráním karamelových salonek.

Je až neuvěřitelné jak mě dokáže rozčílit fakt že sotva setřu centimetrovou vrstvu prachu,už je znova usazená na ploše ze které jsem jí setřela.

Takové vytírání se u mě taktéž rovná těžkému úkonu.
Smetu z inkriminované plochy směti a podobné blemcajzy které jako by se snad samovolně u nás doma vyráběly a když sama sobě v otočce div nepodrazím novy mopem,co nevidím?
Smetí na podlaze! Ne,nevzteknu se.SilverStorm má Sušené Žáby,já mám kolekci která má viset na stromečku.Po pravdě přiznávám že na něm viset nemůže.Hádejte proč

Letos jsem se snažila z křiklavých kýčů co se u nás běžně na umělou megeru,které přezdíváme vánoční borovička,věšet jen "decentní" barevné kombinace.Zvolila jsem standardní červeno-zeleno-zlatou kombinaci,a vypadá vkusně.Narvala jsem nahoru na špici červenou hvězdu,a různě po stromečku bílé skleněné koule s červeným pruhem a zlatými lesklými proužky. Jsou ve dvou velikostech a doplnila jsem je dřevěnými malinkatými andělíčky.Přez to přez všechno je červený vánoční řetěz.Bohužel,svítidla jsem umístit musela ale díky bohu pro mě,celkový dojem moc nekazí.
Tak jen doufám že jsem nepřestřelila

Vrcholem celého dne pak byl nákup s krutobratrem a během kterého jsem do sebe narvala tvarohový řez a nalila jsem do sebe jednuhorkou čokoládu De Luxe.MŇAM!
Věřte mi že bodla.Proto že i takové Fénixí ohnivé bestii,jako jsem já, může být zima.

Nikoho pak ale nemůže překvapit,že jsem v návalu aktivity zlomila násadu mopu kterou jsem srazila křeslo,přičemž jsem spadla s elegancí tunového balvanu do krabice,ve které zbývaly asi dvě ozdoby.Ted z nich zbývají tak akorát střepy.
Doufám,že u vás probíhají poslední přípravy na vánoce,poněkud lépe než u nás.Mějte se krásně,zachovejte nám čtenářskou přízeň.Pro zatím se loučí vaše Ohnivá Bestie - Phoenix.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!