Lajdynky na ledě...

1. prosince 2010 v 22:07 | Bea-Mall |  Inside of diamonds
Dobrý den Vážění čtenáři.
Došlo k zvratu.Mě zapřísáhlého pesimistu  zvrat událostní poněkud příjemně překvapil.
No..už bylo  na čase.Ve středu šla do háje má psychika.Prostě řekla že rezignuje.Aspoň že nežádala odstupné.

Praha je zavalena sněhem,doprava kolabuje a ten blivajz padá z nebe dál a dál.K čemu to je?Nikdo se toho nenají,nikoho to nezahřeje a potěší to jen pár děcek
"co budou stavět Huhuláka"

Abych toho neměla dost,byl mi doporučen Psychiatr a hořčík na uklidnění.Také mám omezit přísun kofeinu,což nevím jak udělám..proto že mi zkrátka a dobře kafe bez kofeinu nechutná a bez kafe,NELZE ŽÍT.Tedy alespoň v mém případě.
     Jebalové dnes byli docela v pohodě.S některými jedinci se dalo pokecat.Asi byli šokováni tím že "pipka" v kostýmu brblající nad sněhovou nadílkou nejen že se salvě ledovek od zkušených střelců vyhla ale na vrch, na vrch dokázala strefit jednoho "bigBose" do rozkroku.
Jo.Když se daří tak se daří! :D
     Statečně skáču přez veškeré klacky kterých je mi pod nohy házeno bezpočet.

A aby toho nebylo málo.Zítra jdeme "na pokec"(doufám že bude přátelský) s Češtinářem z MadHousu.Já,Silly,Angel Enigma a SilverStorm. Phoenix nejspíš uvízla na horách nebo co,proto že během dneška nebo zítřka by se měla vracet,a pro holky z jiného kraje ČR je poněkud "z ruky" zajet si do prahy..Na pokec.

Hrdině jsem dnes celý den předváděla náhodným svědkům "etudu na téma Umím bruslit"
Vrcholem všeho byl vysokohorský výstup na pět schodů co máme před vchodem do domu.
Božínku,drazí lidé..to kdyby jste viděli...Smíchy by jste umřeli.Na setrvačník a s plnýma rukama igelitových tašek s nákupem vyfuním schody,pohánějíc s myšlenkou tepla a jídla.Jsem promrzlá,hladová a vynervená...A čáru přez rozpočet mi udělá několik okolností. Z prvé: Nejsem chobotnice.Lovit klíče z kabelky,zvednout zvonící telefon a ještě přitom vzpírat pět tašek dávajících dohromady nejméně pět kilo..to je moc.A k tomu namrznuté schody.
   No uznejte kterého génia napadne dát do prostřed zasněžených schodů z jakéhosi kamene dlaždici?! Kterého....I..I...Imbecila?!
Zkrátím toto vyprávění na stať.Hlavou bezpečnostní dveře neotevřu,mé zimní neklouzavé podrážky se s dlaždičkami nedohodnou a sníh je na dvě věci.Víte všichni na jaké.

   Pro zatím se loučím..a doufám že se zítra dostanu do školy.Jen aby jezdily tramvaje.Jinak jsem namydlená.   Vaše Bea-Mall
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!