Mornings, evenings, days

16. prosince 2010 v 20:35 | Angel Enigma |  Alej - Advantaged Lair of Elite Jerks
It is the evening of the day, I sat and watch the childern play.
Máme ráno slunečného dne, započatého setkáním s Beou-Mall. Tohle bychom měly praktikovat častěji - lépe se vám pak doráží mezi stádo...pardon, spolužactvo. Uvědomuju si vlatsní situaci když přicházím do šatny. Prnic, Ken a pochopitelně Hopperka - koho jiného potřebujete vidět po ránu. Naštěstí vidím přes šatnu mírně přetaženou Silverstorm a ujímám se jí, radši než kohokoliv jiného. Hopperka v pánském nátělníku mě s roztomilým úsměvem zdraví a já jí stejný vracím. Slovo které si ale posíláme očima nepatří k vybranému slovníku. Dalším člověkem na trase je Jezinka. Nezdraví mě. Úkol na další dny -> zjistit proč. Usedám do lavice na dějepis a zívám pro dnešek poprvé. Doráží Skřet, Klofák a Bio-Knight. Nevěnuju jim pozornost. Pak přichází Hopperka do třídy - dělala očička strašné chudinky na slušnou paní Wonkovou z kantýny. Zjišťuju - nepotřebuju nějakou extrémní profilaci, vřeští to na celou místnost - že Hopperka neodjíždí na padoucnicové sympozium, nýbrž na luxusní dovolenou. A víte co? Nezávidím jí. Ne, fakt. Hrdost by mi nedovolila se na někoho pověsit a...no dobře, přeruším vyprávění aby blog zůstal politicky korektní. Ale domyslíte si.
Hleďme, na biologii mi bylo sděleno, že v cyklu motolice může výjimečně skot nahradit i člověk. Po pobytu na tomto ústavu mi to nepřipadá až tak nemožné.
Přednáška o fairtradu dopadla nad očekávání. Fotky dětí z afriky se promítaly jen půl hodiny a stejně jim nikdo nevěnoval větší pozornost - právě totiž zavezli bufet. Frajírek dostal ke své dmoucí se pýše pochvalu za to, že rád a dobře debatuje. Pokusila jsem se slečnu upozornit, že on by se hádal i s kamenem, kdyby nebylo s kým jiným...No, až mi dojdou sarančata, už vím, co mu dám k vánocům. Plodná debata na téma "neřeklasemanislovo" opět stála zato, ale lepší než matematika, no ne?
Poté mě čeká referát na reálie. Vzhledem k tomu, že mi bylo sděleno o mém původním referátu, že je k ničemu neboť jsem použila zdroje se špatnými doménami, nepovinnou prezentaci jsem nedělala. Škoda času, talentu, baterky a bajtů. 
Pak hned letím na rychlou výtvarku, pak na jedno kafíčko s Beou, pak fitko, pak padnout do postele. Tak se zatím mějte a...vy víte co ;)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!