Nesuď knihu podle obálky

14. prosince 2010 v 20:14 | Angel Enigma |  Alej - Advantaged Lair of Elite Jerks
Vyfoukávám obláček páry z neviditelné cigarety a hlava mi padá. Mnoho lidí tady na Lairu nabylo přesvědčení, že co se nedodělá v tomhle roce už se nedodělá, dále je na mě vyvíjen vytrvalý tlak v rámci úklidu domácnosti, nadále pak výroba vánočních dárků, které jsem se pro nedostatek financí a originality výrobců rozhodla vyrábět. To vše mi činí roztomilou přepracovanost. No ale nevadí, že? To mi ovšem nezabrání  od dráždění psychologie mého pokusného kolektivu (zlé ďábelské Muhehehehehe) a zaznamenávání jejich chování. Ať už od záměrného deptání jejich "kolektivizačního" citu při okatém vytrvalém mrvení volejbalu, hrdého stavění tambleru tak aby byl co nejlépe vidět.
Dalšího roztomilého pokroku jsem dosáhla spuštěním své oblíbené RPGčky Drakensangu. Po chvíli tupého zírání přes moje rameno Frajírek sebral odvahu a naprosto slušně a bez hlubokého opovržení (taky vás překvapilo, že to umí?) se mě mým vlastním křestním jménem  a nikoliv "fuj-ta-kráva-Enigmová" zeptal, o jakouto hru že se jedná a hrdě uznal, že ji nezná. Ale okopírovat mu jí nedám, nejsem blbá.. Nicméně mě mírně zlomyslně těší fakt, že všichni pánové děsně nenápadně civí přes moje rameno a ztrácí se v mém virtuálním světě. A jejich překvapení nad tím, že "fuj-ta-kráva-Enigmová"  taky umí dělat něco, co je přitahuje.
Jo, to jsem já. Ten záhadný anděl co vždycky ví, jak překvapit v pravý čas. A ne, nedělám to proto, aby mě začali mít rádi. Dělám to proto, aby  viděli, že se ve mě spletli. Aby viděli, že se spletli. 
Zatím se mějte a...však vy víte co :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ondřej Ondřej | E-mail | Web | 24. října 2011 v 15:26 | Reagovat

Třídní původ? Moji předkové byli neandrtálci, takže díky za info:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!