Přihrávka, nahrávka, skeč...Nebo spíš fraška?

10. prosince 2010 v 20:12 | Angel Enigma |  Alej - Advantaged Lair of Elite Jerks
Pokud něco skutečně demonstruje moje spolužáky a zejména spolužačky v jejich pravých světlech, je to právě volejbalový turnaj. Každoročně pořádaná parodie na celoškolní akci se koná okolo svátků vánočních. V této době, kdy máte svojí vlastní práce až nad hlavu ne-li ještě víc, je vám, věřte mi, skutečným potěšením tři až pět hodin bezbožně sedět na podlaze tělocvičny a sledovat kažení natolik inteligentní hry, jako je volejbal.
Bohužel, mé pokusy o zavedení této akce dobrovolně, tzn. aby lidé co mají mnohem víc lepších a konstruktivnějších věcí na práci mohli odejít dělat něco co je skutečně třeba, bohužel nebyly vyslyšeny, a co hůř, má fyzická absence by mi byla bez milosti započítána. Takže, neboť (jak víte pokud moje články čtete pečlivě) náš nový systém absence zakazuje (ano, je to skutečně možné, taky jsem tomu nevěřila), by mi to způsobilo natolik problémů, že by mě to následně stálo víc času, než jsem tady ušetřila.
To mi ovšem dává nádhernou možnost pozorovat tohle celé dění, což je pro profilera mojí kategorie přímý ráj. 
Začínáme už několik týdnů dopředu, při rozhodování, komuže bude udělena ta čest naši hvězdnou třídu reprezentovat. To v tomto typu společnosti nastává klasickým: "Já, král Jelimán, všech z vás samozvaný pán." Zpravidla je to někdo, kdo je na ctných místech statu quo. Pak vidíme další roztomilé dělení, a to sice Kdo bude králi Jelimánovi nejlepším Mortem. Směšná parodie na společenství, pokračující většinou několik týdnů, probíhá zpravidla za poklidných psychologických přetlačovaček, které mi přijde zbytečné vám sem popisovat. Když si samozvaný pán Jelimán vybere svojí družinu nejoddanějších slepic...pardon, lemurů, nechá si tuhle skladbu schválit Samozvaným Králem Jelimánem ze skupiny "Silnějšího" pohlaví. Stavba je i přes snahy a velice hluboké výstřihy aplikantek obvykle změněna. Největším šancím se těší slečny s nejvyšším číslem poměru objem výstřihu x svolnost k interakcím, celé děleno inteligencí.  
Omlouvám se za nedostatečné informace z okruhu výběru "Těch vyvolených" ze skupiny "Silnějšího" pohlaví. Bohužel, nemám dostatek podkladů. Dle předpokladů a drobných útržků dat patrně funguje léty prověřený systém, že Král Jelimán samozvaný pán si vezme do družstva Orga a ne Urga, protože Org rozbije pěstí dva kameny a Urg jen jeden.
Tímto vzniká All-Star team, který může náš "kolektiv" spolehlivě reprezentovat.
Pokud jste si povšimli, nikde se nezmiňuji o tom, jak dobře kdo inkriminovanou hru hraje. Pro ně je tohle zanedbatelný a podřadný detail.
Takže úvod bychom měli, hm? Pokračování příště, dámy a pánové. Přede mnou jsou ještě 4 hodiny, a to celé bez mobilu, tzn. na minimálně dvou z nich bezmezná nuda k nepřežití. Ale už jen další tři dny. Přežili jsme všechno možné, tohle přežijeme taky. A kdybych někdy vypadala, jako že SMSkuju bez telefonu, neřešte mě, je to gryf.
Zatím se mějte a pamatujte
Dreams are like a rainbow. Only idiots think, that on the end, there is something shiny and sparkling what you can just easily pick and take.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nezvládáte?

Pořád... 33.1% (254)
Jen teď... 23.1% (177)
Zvládám v klidu 22.3% (171)
Nepřipadám si, ale asi ne 21.5% (165)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!