Řítím se na vás s nostalgií...

15. prosince 2010 v 20:28 | Phoenix |  Inside of diamonds
Dobrý večer,drazí čtenáři...

Bea-Mall mi udělala radost.Vypadá to že nám "uhnala" na Pe3ny-South nejen pár nepřátel kterým se můžeme za jejich omezenost smát,několik významných spojenců ale dokonce to vypadá na další Lady Diamond. Řečená,GoldyDog dnes byla vyzvána aby si vybrala svou přezdívku,a aby souhlasila s "podmínkami vstupu".Do konce týdne jí budeme tedy věnovat zvýšenou pozornost a pak se uvidí. Pro zatím si z této zprávy troufám vyvodit jeden důsledek.
      Pe3ny-South to asi s těmi třídními kolektivy až tak valné nemají...
GoldyDog je spontální,ryze bohémská a poněkud z proporcionálního hlediska více obdařená.
Beu-Mall zdraví standardním pozdravem vyhrazeným Nám-Diamondkám,náznakem polibku na obě tváře.(Takový..malý velký,dvojitý Brežněv)
Je veselá,ráda zvířata a k dobru se jí musí přiznat i docházka do srdeční záležitosti většiny našeho spolku,tj.: Chovatelský Klub-slangově nazývaný Chováč,
ve kterém se většina našeho spolku plus
"většina dalších vyvrhelů kteří nedovedou fungovat v souladu se statutem Quo"
scházela pravidelně každou středu.Pro nás,vyhnance odvržené stádem,pro nás slabší články,které ovšem neměly jiného kazu než svou individualitu se stal Chováč i se svým "sympatickým" smradem vlhkých pilin,místem které bylo nejmilejší srdci.Místem kde jsme se družili,nejen s námi podobnými ale i s těmi nejdokonalejšími tvory,s tvory schopnými nekritické lásky.Se zvířaty.
    Do chováče jsme vcházeli se splýnem v patách a ven jsme odcházeli nabití,jakousi pozitivní energií.Společná snaha o prosperitu a správnou funkci chovatelského kroužku byla našim pojítkem a obraz spokojených zvířat a dětí hřál u srdce.Příjemné posezení spojené s chroupáním sušených pivních rohlíků které tvrdé chutnají skoro jako preclíky a přímo božsky křupou a popíjením domácího bylynkového čaje ze "společné" termosky,řečeného Vikishita byla také úžasná.Chovatel se stal naší relaxací,místem kde se můžeme svěřit,kde nás mají rádi.Klidným přístavem ve kterém vždy bude někdo komu se budeme moci svěřit se svými starostmi.
    S chlupáčem pro kterého jsem byla já,nešikovné trdlo s brýlemi,bohyní a  laskavou paničkou,kafíčkem a v kruhu přátel jsem se mohla cítit štastná.Když mi něco nešlo bylo okolo vždy dost lidí kteří mi s tím pomohli.Taková Bea-Mall byla ku příkladu v Chováči doučována trojčlence. Za zmínku také stojí, že jsme Beu-Mall rozvíjeli jako potencionální spisovatelku-začátečnici tzv.Redakcí.
Bea-Mall si nosila do školy svůj notebook a společně jsme předčítali kapitoly.Byl to cvik nejen čtení ale zároveň veselá debata nad dějem a rozhodně to nejzábavnější procvičování pravopisu pod sluncem...
Ale máme po ptákách.
 To by tak hrálo! Aby se taková Chátra jako jsme my,vyvrhelové společnosti někde scházeli!
Ještě by nás napadlo chtít svrhnout Korejský režim!

Možná to některé překvapí..ale tenhle spolek byl založen krátce po zrušení chováče,několika jeho naprosto neskutečně rozčílenými fanynkami.
Hádejte proč...
___________________________________
Naše mysl je jako Filtrační papír.
Naléváme Nenávist,
která se mění v čiré Zlo.
Loučí se vaše Ohnivá Bestie...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!