Roční bilance růže z plamenů...

28. prosince 2010 v 21:27 | Phoenix, ta která to tu prý vede :D |  Výroční Zprávy

A je to tady,
moment kterého jste se nejspíše někteří báli.
Phoenix,tedy já,zveřejňuje svou výroční zprávu za rok 2010.

Úvodem bych chtěla zmínit že tato výroční zpráva je necenzurovaná.A taktéž stojí za zmínku že za případné psychické újmy projevující se po přečtení tohoto článku si můžete sami.
Číst pouze na vlastní nebezpečí.

Ps:Ty nápisy jsem dělala jen tak z nudy.
Neděste se :)
_______________________________


A začneme pěkně z ostra:

Má krusta introverta byla pasována na Diamant.Možná za to může sebeodříkání hysterie ale spíš je to Přetvářkou.
Dovedu Šakalce R. šlapat po kabelce s očima smutného kokršpaněla a shovívavým úsměvem.She Blue Lion ze mě vydolovala jak to dělám.Vzpomínala jsem na Lasie se vrací.
Byla jsem donucena ke kresbě stromu.Mají u nás v ústavu smůlu že vím,podle čeho budu souzena.Strom má shnilé a popraskané kořeny,korunu lehce "Šuro" na pravou stranu, je bez listí a na kmenu má několik suků a jednu prasklinu.
Che che che,Ještě bych se mohla od nich nechat vyprofilovat že? Musela bych být s prominutím debil, abych jim ukázala svoje karty.Kdepak.

Zatím mi žádné lentilky nepředepsali.Kdepak,svou zlobu pořád držím na uzdě.Čekám na nejvhodnější okamžik kdy své pomalu se rozpadající okolí dorazím.Moc se těším.Ale jinak už pravidelně, Termoska s Čajem z bylinné směsi,kterou nikomu nevyzradím.Blbá nejsem.I když..za bylinky přece zatím na detox nikoho nezavřeli ne?Víte, vím jak využít Marfyho v praxi.
Jsem Mrcha a ty mají štěstí.Žeru k všeobecné závisti,co chci,kde chci a kolik toho chci a aniž bych hnula prstem nepřiberu. A taky dovedu lítat dvanáct hodin po závodišti,přičemž sežeru koni pár kostek cukru a jednu mrkev,vypiji trochu vody a nehubnout. Trik je tedy v tom že tyto činnosti střídám.
Optimální váha se mě drží.Děkuji za to svému zvrácenému božstvu :D
Ne neřeknu přesně komu,inkvizice tu sice není,ale jistota je jistota.

Vím na čem jsem.Už šest let.Vím kdo mi chce vrazit kudlu do zad a pro to od něj nic nečekám.A na vrch mám svých podrž tašek tolik že mi stačí se párkrát zaculit a kudlu do zad dostane ten kdo jí chtěl mezi lopatky šoupnout mě.
  • Vím kdo mi vždycky pomůže,vím s kým si můžu promluvit o čemkoliv.
  • Vím ke komu se musím chovat mile i když mi to milé není.Přeci jen,jsou i větší ryby než já.
A samozřejmě mám Diamond-Ladies. Moje holky.Na ty je spolehnutí vždy.

No,ale asi už bych měla začít bilancovat co?
Dobře,dobře.
Na koních : Jezdectví je místo kde se prolíná výhra a prohra.V jedné chvíli ryji obličejem či pozadím v písku a v další stojím na stupínku s Žlutou Flotou a sarkastickou poznámkou k Šakalce R. "Ta růžová ti sluší,má drahá". Pro ty kteří Flotám nerozumí Bílá je za první místo a růžová od šestého místa níže.
V poli domácím:
Spokojeně při úklidu demoluji půlku domu.Raději mě tedy do úklidu moc nezapojují.Sláva!
A jinak? Ať si popovídají s dveřmi mého pokoje.Ta futra to možná zajímá.Mě ne.Spokojeně se navzájem ignorujeme a když ne,vyměním cukr za sůl.Tatínek má slané kafe dvakrát do týdne.Ne,nepřestalo mě to po třech měsících bavit.:D
Na bojovém poli,tj ve školství.
Doporučím vám k Přečtení Mladou Frontu dnes či Časopis ChiliČili. Článek "Ty vole.."
Znám i tu píseň.Sto Zvířat-Ty vole na základní škole.Pohrávám si s myšlenkou do MF.nebo do Čili napsat výpověď z druhé strany fronty.Možná později.Ale pravda to je.Poznala jsem v tom článku Pe3nácký kolektiv.A i ten svůj,díky bohu bývalý.
Blog a jiné internetové kratochvíle:
Howrse.com Aneb nejlepší virtuální stáj světa.Jinak mám také oblíbené autory na
piste-povidky.cz a to by asi tak bylo všechno.Ráda si také přečtu již zmiňované ChiliČili.
Tvorba umělecká i neumělecká:
Tak,to by byl další žrout mého času.Píši svou..ehm...pohádkovou alegorii.Začala jsem v lednu a pořád jí nemám dokončenou.Vždy když už to chci uzavřít rozhodnu se to nebo tamto přepsat a rozšířit.Ráda si taky občas "něco vygrafím" abych nudou neumřela když jsem na cestách a nechytím Wifi.Znáte to.Půlhodina čmárání která odreaguje a pak letí do koše.

No a jinak..ani nevím co nového jsem v tomto roce zažila.K dobru si ale mohu přičíst splnění všech svých malých úkolů které jsem si stanovila Od takového toho standartního "Přežít"až po "doučit se chorvatštinu".

A to je asi tak všechno.Vím že jste překvapeni,ale snažíme se aby každá Výroční zpráva byla jiná než ty ostatní.Jak ta snaha dopadá,to už posuďte sami.
Loučím se s heslem se kterým jsme začínaly.


Šílenství je  také umění.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!