Trápení s Jezinkou

9. prosince 2010 v 15:39 | Silverstorm |  Alej - Advantaged Lair of Elite Jerks
Tak jsem se po třech dnech nemoci konečně odhodlala zase jednou navštívit Lair. A můžu vám říct, byla to legrace (občas i v dobrém slova smyslu). První hodina, test na téma kroužkovci, nám naštěstí odpadla. Odpadl nám i šestou hodinu tělocvik. Náhodou, obě vyučující mají na starosti stejné předměty (tedy biologii a tělocvik) a po naší třetí tělocvikářce nebylo také ani vidu. Tak si říkám, kam se ty paní profesorky zašili tentokrát?

Den jsem tedy zahájila až druhou hodinou. Což byla vcelku nuda, tak jsem si krátila čas čtením z Jezinčina sešitu. Vtip je v tom, že po ní se zápisky přečíst prostě nedají. Tak jsem se dozvěděla, například, že politické strany jsou na záchodě (základě) konfliktů, o politických Imtich (hnutích), že máme listinu základích páv a svézd (základních práv a svobod), a že zákon může být závátut sněmonou (zamítnut sněmovnou). A to jsem na její charakteristický rukopis docela zvyklá (pomohlo by, kdyby jí nevypadávaly písmenka).

Potom jsem o jedné přestávce potkala Angel Enigmu. Utrousila jsem nenápadnou poznámku o blogu a, kdo by to řekl, Jezinka to zaslechla. Protože je povahy dost nenechavé a neodbytné, nedala mi na toto téma pokoj až do konce výuky. Když si jednou vezme něco do hlavy, jen těžko se toho vzdává. Abyste si také mohli užít něco z dívky, se kterou trávím v Lairu většinu času, uvedu kratší ukázku naší konverzace.

J: A co to tedy píšeš?
S: Promiň, ale to není tvoje věc.
J: No ták!
S: Vážně není dobrý nápad ti to říkat. Proč tě to vlastně tak zajímá?
J: Jsem prostě zvědavá! Tak mi to řekni. (Andělský úsměv)
S: Hele, tenhle úsměv mě děsí.
J: To taky má. Řekni mi o co jde.
S: Víš co udělala zvědavost kočce?
J: Víš co může moje zvědavost udělat tobě?
S: Tuším. Jen nevím, jestli je to horší, než kdybych ti to řekla.
J: Ano, to tedy je.
S: Vždyť netušíš o čem mluvíš.
J: No tak mi to řekni!

A tak to šlo pořád dál a dál. Uznejte, že by ode mě nebyl nejlepší nápad jí říct o co se jedná, když má být v mnoha případech moje hlavní téma.

Nakonec se mi podařilo uniknout z Lairu díky tomu, že nám (pro změnu) odpadla poslední hodina. V ten okamžik jsem se téměř zamilovala do školního sboru, neboť právě kvůli němu mě Jezinka nemohla otravovat i cestou domů. Je totiž už několik let členem této pýchy naší školy a velmi často se věnuje bohulibé činnosti (zpěvu samozřejmě) na různých školních akcích. Já osobně nikdy nezapomenu na to přenádherné vystoupení, kde dostala Jezinka škytavku uprostřed svého sóla.

Také jsem se dnes rozhodla, že zimu všude kolem začnu mírně a nenápadně podporovat. Takže jdu hledat bílý kryt na telefon. Držte mi palce.

It's a sin to be good, where bad people succeeds
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 AjdaA AjdaA | Web | 9. prosince 2010 v 15:41 | Reagovat

máš moc hezkej bloček,jestli chceš jukni na můj a zapoj se do návštěvní knihy na pokec.kniha je hned pod počítadlem.pls neber to jako reklamu,ale jako pozvání.

2 <Smiley> <Smiley> | Web | 9. prosince 2010 v 15:46 | Reagovat

Moc hezký design ;-)

3 Horác Horác | E-mail | Web | 25. října 2011 v 1:15 | Reagovat

Pěknej blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!