Vánoce jsou svátky klidu!

13. prosince 2010 v 16:48 | Silverstorm |  Alej - Advantaged Lair of Elite Jerks
Dorazila jsem dnes do Lairu výrazně zničená. Včera, po návratu z výpravy, mě rodinka vytáhla ještě na koncert Chorey Bohemicy (Angel Enigma poznamenala, že to zní jako nějaká nemoc. Ta nemoc se česky jmenuje Vánoční horečka). Dvě hodiny jsem byla vystavená koledám z různých koutů republiky. Já proti koledám v podstatě nic nemám, ale vidět stejné představení, založené právě na nich, tři roky po sobě, to je na mě trochu moc.

Ale to odbíhám. Dorazila jsem do Lairu. První hodina biologie a hned testík na zahřátí. Začalo to poznávačkou (mě všechny ty  škeble přijdou stejné), a pokračovalo testem na měkkýše, kam se náhodou vloudili i koužkovci, které se nikdo neučil. O přestávce jsem zašla za angličtinářkou a uvolnila se z hodiny. Musela jsem si dopsat slohovku (aspoň nějakou výhodu to má). Sesmolila jsem jakýsi popis asi na dvě stránky. Už ani nevím o čem to bylo, ale strávila jsem nad tím dvě hodiny. Potom byl dějepis s testem na východo a západofranckou říši. O tom vím jen to, že tam bylo spoustu Karlů, Jindřichů a Ottů. Vem mě čert, jestli vím, který je který, nedejbože kolikátý. O matematice jsem málem usnula a litovala jsem, že s sebou nemám polštář, jako nosí někteří spolužáci. Ale dostala jsem jedna mínus z testu, takže to nabylo tak zlé. Následovala hodina Are. Měla jsem referát. Byla jsem děsně nervózní. Moje téma totiž byl tank. Řeknete si, který cvok to vymyslel? No kdo asi? Já!!
Dále následuje časový rozpis mých myšlenek:
1.prezentace - Třeba mě nestihne
2.prezentace - Ta je dlouhá, třeba mě vážně nestihne
3.Prezentace - Měním názor. Ať mě stihne! Ať už to mám z krku!
pět minut před mojí prezentací - Buší mi srdce
minutu před mojí prezentací-  Klepou se mi nohy. Vždyť já ani nevstanu!

BUM!!!

Naprostý výpadek. Dalších deset minut si vůbec nepamatuju. Ale tleskali a učitel se usmíval. Takže to nemohlo být tak zlé.

Každopádně jsem ráda, že mám tenhle den konečně za sebou. Kdyby se po mě dneska chtělo ještě něco, zblázním se už na dobro. Do mysli se mi jen vkrádá jedno velmi staré heslo:
Vánoce jsou svátky klidu,
Nezkoušejte naší třídu!

It's a sin to be good where bad people succeeds.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!