Vánoční divadýlko II

21. prosince 2010 v 13:38 | Silverstorm |  Alej - Advantaged Lair of Elite Jerks
Už jsem se před pár dny zmiňovalam že se má třída účastní finále volleyballového zápasu. Dnes so řečené finále odehrálo, a má třída měla celý den volno. A, velké překvapení, já jsem během sedmi vyučujících hodin neviděla tělocvičnu ani z dálky a spolužáky jenom z dálky. Vlastně jsem celý den seděla na lavici v naší kmenové třídě, Jezinka seděla na židli o kus dál a Ayu čmárala po tabuli. Její umělecká díla z mokrých kříd jsou nezapomenutelná. Jezinka má téměř 13-ti minutové video, jen o Ayu jak hopsá kolem tabule a věnuje se svému umění. Moje video by bylo ještě delší, ale můj telefon prohlásil, že se mu nevejde do paměti a smazal ho. Hajzlík.

Je docela zajímavé, že jsem dnes šla do školy jenom proto, abych si četla a sledovala někoho, jak dělá blbosti. Ano, mohla jsem jít do tělocvičny a morálně podpořit svou snažící se třídu. Ale jim by to nepomohlo a mě by to morálně rozložilo. Vážně nechápu, co se některým lidem líbí na těhle zápasech. Diváci stejně jen pozorují několik lidí na opačných stranách sítě, kteří se snaží pozabíjet míčem. Nebo sledují, jak je jejich třídní tým drcen na kusy lidmi o několik let staršími. Podle dokonale informované Jezinky jsme dnes skutečně porazili jen Kvintu. Septima i Oktáva nás roznesli na kopytech.

A to je další důvod proč jsem v tělocvičně nebyla. Oktáva. Možná bych se šla podívat, jak nás drtí cizí lidi, ale to, že nás pomohl zničit Ajťák, můj pohybově nepříliš nadaný bratr, bych už asi neskousla. Nechápejte mě špatně. Já jsem v podstatě ráda, že jsme prohráli, ale moji spolužáci mi už tak navrhovali, abych mu třeba zlomila nohu. A to já nemůžu. Můj psychický stav by to zvládl, ale musím si udržet alespoň nějaké morální zásady. Jinak by byl ohrožen život jich všech.
Všech!

It's a sin to be good, where bad people succeeds.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 alenka15987788 alenka15987788 | Web | 24. prosince 2010 v 15:58 | Reagovat

máš to tu peknoucke

2 alenka15987788 alenka15987788 | Web | 25. února 2011 v 16:35 | Reagovat

mocinky dobrej blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!