Vánoční divadýlko-Volleyball!

18. prosince 2010 v 11:36 | Silverstorm |  Alej - Advantaged Lair of Elite Jerks
Ano, je to tak. Na naší škole se odehrál slavný a tradiční volleyballový turnaj. Tato akce se obvykle táhne po několik dnů a mí drazí spolužáci v čele s Actorem přesvědčují každého vyučujícího, aby nás pustil se podívat na právě probíhající zápas. Actor je schopný vydržkovat v podstatě cokoli, a proto většinou uspějí. Tak jsem se během posledních tří dnů mohla podívat na zápasy septim, oktáv a kvint. A ty naše, samozřejmě. Nutno říci, že tuto úžasnou šanci jsem nevyužila. Každému je jedno, jestli na akcích tohoto typu jsem, nebo ne. A uznejte, že číst si jde kdekoli kromě tělocvičny. Nehledě k tomu, že u mě nadměrný hluk způsobuje migrény.

Zkrátka, posledních pár dní jsem strávila ve volných učebnách všemožně po škole, popřípadě ve školním bufetu. A abych nebyla sama, Jezinka mi neochvějně dělala společnost. Co se týče času s ní, chvíle, kdy si obě čteme patří k těm nejklidnějším v mém životě. Jezinku totiž nikdy nikdo nevyrušuje.

Mí splužáci samozřejmě sledovali každý zápas, který mohli. Jezinka je od přírody zvědavá, tak se průběžně informovala, jak to jde, kdo vede, kdo vyhrál atd. Což se neobešlo bez toho, že by mě s každou získanou informací obeznámila. Teď mám tedy (nechtěně) velmi dobrý přehled o tom, jak která třída hraje a to jsem do tělocvičny ani nepáchla.

Co se týká samotného turnaje, výsledky byly více méně očekávatelné. Až na jedno překvapení v pátek. Tedy, to že porazíme prváky jsem čekala od začátku. U nás se na prváky vůbec díváme tak trochu svrchu. Ale potom se nám nějakým zázrakem podařilo porazit i třídu Angel Enigmy. Věřím, že jí samotné to udělá radost, ale její spolužáci z toho byli mírně řečeno přešlí (Ne, že by mi jich bylo líto). Právě teď mám jeden z velmi řídkých záchvatů, při kterých mám dokonce ráda svojí třídu. Naše paralelka totiž potřebovala trochu srazit hřebínek. A to snad nejde provést lépe, než tím, že je porazí třída, kterou považují za vývojově nižší stupeň (my je totiž porazili naposledy v sekundě, a to měli drobné problémy s docházkou členů týmu).

A co z toho vyplývá? Paralelka a prváci se v úterý budou učit. Moje třída bude v úterý hrát finále. Co z toho vyplývá pro mě? Budu se další den flákat. Musím zajít do knihovny a půjčit si nějakou hodně tlustou knihu.

It's a sin to be good where bad people succeeds.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Angel Enigma Angel Enigma | Web | 18. prosince 2010 v 17:59 | Reagovat

Super Silver! Díky! Mrzí mě jediný, a to že jsem u toho nebyla :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!