Zase votravuju...

19. prosince 2010 v 22:49 | Bea-Mall |  Inside of diamonds
Dobrý večer,vážení čtenáři.Než se pustím do článku chtěla bych věnovat jedno velké DÍKY krutoSestře. Úžasné odpoledne,horké maliny s vanilkovou zmrzlinou a hlavně dovádění mé první cvičitelské úspěchy v oboru kynologie mě naplnily euforií,kterou v sobě hodlám hýčkat a skladovat.Na Vánoce jí bude potřeba.To co bylo před úžasným odpolednem ignoruji.Řekněme že je pro mě v skutku nejlepší že jedna osoba která mi tancuje po sebevědomí a troskách mé nervové stability bude pro udržení mého pozitivního duševního rozpoložení ignorována.

Každopádně Gínuška je úžasná :)
To je poprvé co mě nějaký pes poslouchal.A na povel Hop dokáže skočit.Šikulka moje černá.
Aby si však Gína zachovala svou grácii dala mi jasně najevo že skrz pneumatiku skákat nebude.Ve snaze jí ukázat že to nic není jsem skrz ní tedy prolézala já.S piškotem v ústech a huhláním "No vidíš pejsková,to nic není".Kdyby Gína nebyla Psí Lady,umlátila by se smíchy.Ale nakonec,jsme z celého kynologického hřiště ignorovaly jen takové ty tyče co se okolo nich běhá do osmiček.Sice jsme během výuky zpacifikovaly pytlík piškotů,ale co.Pes se najedl a sebevědomí cvičitelky se rázem obnovilo :)

Zítra,ach ano zítra...Nesmím zapomenout vzít si s sebou notebook.Co kdyby pak za mnou do té polstrované cely nikoho nepustili!Jak bych ty články psala?
No..eheh..Zítra,Ach ano zítra...Mě čeká Psychiatrie.
Všichni jste tu blázni.Jenom já..jsem Letadlo.:D
Při pohledu na úkoly pro vánoční prázdniny...mě euforie mírně opouští.Esej,
Panebože! E S E J !
No..a samozřejmě...
POLOLETKA Z MATIKY!

Ách..Ano.Už vidím jak budu mít dost práce s tím se vůbec podepsat.Hlavu si opět budu vytřískávat Malou noční hudbou (Ách,Mozart.)a po hlavě se budu třískat tumbelrem.A nebo radši ne. Proto že od mého aktuálního motivu by se mi myšlenky stočily k tomu že jsem si mohla udělat tahákový motiv a od toho by ty mršky volně přeběhly k ujištění že v matematice jsem tak silný jedinec že by mi byl tahák tak akorát na dvě věci.
Vy víte které :)
A proč? Proto že bych nevěděla co na něj napsat,a pokud bych tam třeba jen v okamžiku osilnivé Geniality(ehm,nebo snad Genitality?) cokoliv napsala neuměla bych to v písemce řádně zužitkovat.Tradá.Áve Já! 

V eseji budou spolužáci psát malé skvosty a já  po vyslechnutí myšlenek těchto malých velkých uměleckých díl sama sobě přiznám...že si snad jednu tu esej do sešitu napíšu během nějaké své utopické filosofie...A budu pochválena. Přeci jen..Taková Esej o nesmrtelnosti chrousta...Hm... Nevíte někdo zda je v Eseji povolen Sarkasmus a zda je tolerována jistá míra Ironie.Pokud ano jak vysoká?

Jinak,zase jsem se dozvěděla,jak jsem nepříjemná,hnusná....Ok.Žádná novinka.Maminečko.A víš, že vím po kom jsem to zdědila?
Ne,já se prostě nedám.Nezdolá mě horda omezenců,strach z prípadné obezity pokud tu čokoládu sežeru,ani strach z případného zhroucení,pokud si tou čokoládou okamžitě nezaplácám žaludek. Ano, i taková jsem já.Věčně něčím...ehem..Zaneprázdněná.
No nic.Trochu mě zmátl Facebookový komentář Angel Enigmy.I když,jak tak koukám na hodiny.Mě už toho dneska mátlo až,až.Se vzpomínkou na Gínu podávající mi poslušně pac a horké maliny se zmrzlinou pošlu své alterego...prožít něco moc..moc...krásného do Lurie.Proto že vražd,zdrad a bitev už bylo.
Mou úžasnou vlnu kazí jen fakt že vám nemůžu vyfotit zosobnění své můzy.Víc než lehce kýčovitá soška víly s dráčky sedící na skále...Něco úžasného.Víla s motýlími křídly..ovšem s korzetem podvazky a pruhovanými punčocháčemi...To by asi shodilo server :D
A co teprve ty její nožky...velikosti...Ehehe...já jí asi budu muset vážně vyfotit.Snad se mi to nějak podaří.No tedy,pro dnešek se loučím. Mějte se krásně,S chutí do toho,půl je hotovo.Přeji Vám všem aby jste následující týden prožili co  nejlépe.A... Veselé Vánoce. :)

Loučí se vaše,bojová ryba,Bea-Mall.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!