Argumentovat litinou ?

3. ledna 2011 v 19:40 | Bea-Mall |  Inside of diamonds
A jsem tu zase.
Pro autenticitu článku je tu několik sprostých slov.
Některá z nich myslím spíš jako psychickou diagnózu než jako vulgarismus.
Děkuji za toleranci.
 Vaše zkroušená ryba,která zatím pluje na antidepresivech.
_________________

Zítra mě čekají po dlouhé době Pe3ny.
Radostí z toho padám na tlamu,to mi věřte.
Ale co,nebudu se nervovat nýbrž strčím do kabelky Atarax a bude pohoda.Doufám...

A k tomu nadpisu?
To se tak sama sebe ptám při srážkách s blbcem.
______________________________________________

Jak již jsem psala,jsem bez jediného tvora který by mi dal najevo jakoukoliv pozitivní emoci k mé osobě.Bobík,už není a když mi byl Horsemanem doporučen bráška jeho skvělého kocoura Matěje,který je prostě úžasný,skvělý a bezvadný,měla jsem co dělat abych místo pánví okolo sebe netřískala čínským Wookem.

Víte co mi řekla?
Že když mě od září čeká střední,nebudu mít na kočku čas.Zabíjela bych.Ne,nemám problém s autoritami,a jestli mi to ještě jednou někdo zopakujete,tak vám teprve ukážu jak to vypadá když má Diamond-Lady problém s autoritami! Nemám problém s nikým ale Vy máte problém se mnou! Koho asi kur... napadne že když "ta holka skončí v patnácti na antidepresivech" není to tím že by byla divná,ale tím že má problém.Do háje dubovýho,chci toho tolik? Ne,chci jenom aby jste si mě nevšímali když už mě nejste schopni pochopit nebo alespoň tolerovat?
   Proč mě nedovedete tolerovat takovou jaká jsem?Je to moje cesta,můj život!
Když tvrdíte že si nabiju,tak si nabiju no a co? Vzpomeňte si na sebe když vám bylo patnáct! Taky jste si potřebovali natlouct.K čemu mi jsou zkušenosti rodičů? Já potřebuji vlastní zkušenosti,jako je potřebovali mnozí přede mnou!

Ne tohle prostě nechápu a víte co? Nechci to pochopit.Je mi to jedno,pro mě jste prostě divní.Nazdar.Nevycházím s lidmi.Ale nejsem samotářská,proto chci ke zvířatům.Pokud si kladete otázku "proč" odpovím vám na ni.Zvířata na rozdíl od lidí nejsou křivé svině.Zvířata vám nelžou do očí,zvířata vás úmysně neponižují a s radostným úsměvem vám nerozšlapou před očima vaše sny.

Ne,fakt nechápu jak mě může kočka rozptylovat od učení.Nerozumím tomu.Nechápu to.Nechápu! Nedovedu to pochopit.Jak to ta matka jako myslela?
Nejradši už bych jí něčím zacpala tu její chlebárnu,aby alespoň chvíli mlčela. Třeba nějakým obrovským jabkem.Které by musela kousat a žvýkat do aleluja.

Jistě,mám problém s autoritami.A víte proč? Proto že jsem individualista.Chci si svoje věci dělat po svém! I did it My Way! Rozumíte mi? Ne? Co je na tom tak těžkýho?!
Když mi jdou obvyklý věci líp jinak než většině,neznamená to že jsem blbá! Jen,mi prostě přijde zbytečné jít pro mě složitější cestou než cestou která by pro mě byla lepší.
A hrozně mě štve,že i přez to že jsem schopná si vybrat mi matinka před očima zabraňuje možnosti výběru.

Ne,naštvali mě dneska víckrát než doma.Skvělé to bylo. Dělali ze mě hodinu naprostého Imbecila.Chovali se ke mě jako ke kusu masa.Opětovně.Miluji když se mnou jednají jako s debilem.Až mi jednou rupnou nervy,nebo si v duchu zapomenu zpívat "Im a Survivor" tak jim ukážu zač je toho loket.A víte co? Zítra si tu svojí lentilku ataraxu vychutnám.

A milá krutosestro,pokud ti vadí že jsem na čem jsem,tak mi věř že když mi to předepsal renomovaný psychiatr,něco na tom už bude.Co to doufám dovedeš pochopit sama.

Ale jedno pozitivum to má.
Když se to všechno vydaří-čeká mě těžkých patnáct dní!:
Budu moct zase chodit na koně! Hurááá!
A abych si připomněla že musím být trpělivá a důsledná,našla jsem si pro leden takové své malé motivační heslo.A až po vánoční kávové pauze najdu Tumbler,asi si zaktualizuji motiv.Dost bylo řečí,zde je,opětovně Latinské:

Gutta cavat lapidem nōn vī sed saepe cadendō
- Kapka hloubí kámen nikoli silou, ale častým padáním.
Česky: Trpělivost růže přináší.
Pozn.: Verš v hexametru.Pokud nevíte co to je,je to vaše mínus.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!