Černo-Zlatá armáda.

26. ledna 2011 v 21:58 | Bea-Mall |  Pe3ny-South
A ,hrozivá noční můra se naplnila.
Stáli proti mě,ve stejnokrojích a nemohla mluvit.


Přeji všem čtenářům příjemný večer!       

Ráno jsem se (opětovně) probrala domlácená.Nic nového podsluncem, já vím.
S vypětím sil jsem se z části doplazila a z části dokutálela(protože bruslení bez bruslí na náledí mi nejde,zvláště ne po ránu) do Southu. Jaké bylo moje překvapení když mě,moji drahoušci přivítali ve stejnokroji. Jistě, není nic geniálnějšího než mít na zádech zadek a na hrudi Absolventa. Abych pravdu řekla, po bouřlivých debatách od kterých jsem se distancovala mě docela zajímalo jak to dopadlo. Inu, zlatá je trošku do žluta ale na černé je hezká.Každopádně, silná sestava "Novicka, Rýč,Buřtík a Hřib" mi opět dokázali svou úroveň.

Vskutku by mě zajímalo,jak jim mám dokázat já, že už by bylo na čase aby se svých nejapných ukázek zdrželi.Když máte tuto skupinku diagonálně před s sebou dovedou vám značně,řekněme zhatit výhled.To mi věřte.V matematice Goniometrie, v Angličtině jakési tázací dodatky,v dějepise Hitler...Nic mě nevykolejilo-snad díky celému Ataraxu. Ano, zvýšila jsem si dávku a hele! S Ajnštajnem,Fritzem a samozřejmě Vojtěškou,kterým sekundoval Záprtek a Ukazovák se dá prohodit pár slov. Nějak, se nám ten kolektiv,pod rukama utužuje.

Já zírám! Došlo na má slova. Já,zarytý pesimista jsem překvapena. Ale mile. A pro to pesimistou zůstávám.Abych sama sobě po prokázání nepravdivosti mého černého proroctví mohla říct  "Tohle mě mile překvapilo". Je to taková moje malá škola optimismu,postavená na hlavu, já vím.Ale zabírá to a to je přeci hlavní ne?

Spokojeně jsem tedy rozpracovala sadistickou kapitolu a hrdinně poslala hlavní hrdinku do spárů nejzápornějšího záporňáka celé té mé ságy. O fyzice jsem se s částí kolektivu podělila o svačinu(inu co, když mají chuť na čajové sušenky proč jim je nedopřát,stejně bych z nich měla drobenku než bych dojela domů.)

I přez únavu a ztrátu hlasu,jsem vlastně spokojená! :)
Nelituji toho že nemám tričko,sušenky mi v kabelce neudělaly paseku..Sice je shoda okolností ze včerejška na dnešek poněkud podivná,ale pokud by se takto chovali ve třídě i nadále...Tak bych je tu snad i začala vychvalovat. :D

No, co já vím.Možná je to jenom Antidepresivy a zvýšenou dávkou Ataraxu, ale víte co? I když ve mě nejspíš poznáváte "sjetou slečnu" přejte mi to. Dodržela jsem dávkování(dokonce ani nejsem na maximální dávce) a jsem spokojená.¨
Co více si přát?
Snad jen ten světový mír. Inu, nechť se tedy černá a zlatá stanou barvami míru!

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!