Co na srdci,to v románu :))

4. ledna 2011 v 23:25 | Bea-Mall |  Pe3ny-South
Hello World !
Omluvte ten pozdrav,už dva měsíce čekám jako na smilování boží na zprovoznění jedné stránky a zatím je tam pořád jenom nápis Hello World a krátký text o tom že web je momentálně ve výstavbě(a samozřejmě také,úžasné logo Evanescence,ostatně jak jinak že?)
A proč kecám o Evanescence? No, proto že spolu s Nightwish ExistTrace,Versailles a Tarjou patří k skupinám při kterých píši.Ano,z nadpisu je to jasně poznat,píši při této hudbě svůj román. A aby jste věděli není to takové to:
"Až budu velká holka koupím si boty na podpatku, sbalím milionáře a vydám knížku o výrobě dek metodou patchwork".


Je to takový náročný relax.A hlavně je to přímo božské odreagování.Omluvte tento písemný průjem,nemohu za to.Už jsem dnes smazala několik strašně depresivních článků.Nechci tady z tohoto blogu udělat kurz negativního myšlení.Ba naopak,abych se vyhnula negativitě vymývám si mozek neskutečnými věcmi. Vezměme v potaz myšlenkové pochody mé vrstevnice:
"Nemám v té sukni velkej zadek?nerozmazala se mi řasenka?píšeme tu písemku?nezkouší mě dneska? jé ten má v těch kalhotách pěknej zadek!" Atd,atd.Myslím si že nemusím pokračovat,dovede si to všichni představit že? Myšlenkové pochody mé osoby : Ok,miláčku máš smůlu,tvůj zabijácký pohled mě nezabil ale naopak pobavil.Jistě jsem ráda že opětovně mluvíš v narážkách o sexu.Neboj se,mě by byla představa pohlavního styku s tvorem jako jsi ty ještě mnohem mnohem hnusnější než tobě...Počkej zmetku já tě dneska personifikuju a uvidíš co se bude dít!Nezkazím si přece karmu tím že tě uškrtím"
Uznávám,každý holt máme jiný vnitřní monolog.Chcete li vnitřní život.

Každodenní a kruté učení (ne látky,ale negativity a trpělivosti)je občas tak vyčerpávající že nemám ani na to napsat článek který bych byla schopná zveřejnit.Sebeaskenze mi to nedovolí a můžete být rádi.

Ale to hnusně odbočuji od tématu který jsem si zvolila.Fujky!

Je to prý současný boom doby,každý teenager píše knížku! Dovolte abych se zasmála.Ne,každý dospívající nepíše knihu tím jsem si jistá.Jistě je nás dost,ale nedivte se.Naše věková skupina má de facto neomezený přístup k internetu na kterém je přehršel publikačních platforem na kterých můžeme (pod pseudonymem samozřejmě) vydat své malé dílo a číst na něj chválu i kritiku. 
Řekla bych že je to přínosné.Naše společnost tak může rozvíjet začínající literární talenty.

Sama sebe za talent nepovažuji.U mě má psaní jinou funkci.Ne,nehodlám se chlubit
"Jo hele je mi patnáct a už mám napsanou tetralogii a v hlavě nápad na pátej díl!"
Ne,vážně nehodlám.Nechci se svou zábavou chlubit. Bylo to jen to nejlepší co mě kdy napadlo. 
Místo sčesání ofiny na nagelovanou patku a podřezání se žiletkou,nebo zavraždění tisíců virtuálních nepřátel ze kterých by stříkala krev která na monitoru vypadá jako pravá a ne složená z pixelů,jsem se naučila sama se sebou jednat pomocí svého alterega kterému jsem řekněme,napsala budoucnost.Chudák Naruay,čekají jí perné časy.

Všechno s čím mám problém si jakkoliv vyrovnat převedu do Lurie (od tamtuď Naruay pochází).
A zatím to řešení problémů pomáhá.Sice ne moc(proto že konec loňského roku inspirativní nebyl) ale pořád lepší než být masovým vrahem. Lepší je zabíjet,imaginárně,jen tak v duchu.Pěkně schované v ruchu bitvy.(Zlé Dábelské muhehehe!) A jen tak pro informace,dělají se i ilustrace. A na rovinu říkám že je na nich vidět další moje úchylka Anime a Manga.
(No co! Tak maj trošinku komixový očička,no..že to nevadí? *innocent smile*)

A jinak,také nesmím zapomenout zmínit,skvělou první hodinu.Z těláku jsem totiž uvolněná a abych sledovala snahu o kolektivizaci pseudo-kolektivu  na to po ránu žaludek nemám.A tak když jsem šla za Třídním vyřídit omluvenky,nějak jsme se krásně zapovídali. Líbí se mi,že meditujeme podobným způsobem.A také se mi líbilo že jsem mohla vidět na vlastní oči částečné zatmění slunce,polarizační sklíčka jsou zajímavý vynález :)

Nějak jsme také z esoteriky zabruslili k morálce,dnešní době a k tomu mému psaní. Jak tak koukám,možná jsem měla zveřejnit tu kratší(ale ne tolik kvalitní) verzi.
Tak nějak mi došlo,jak krásně se Naruay vyvíjí,a hnedle jsem měla další roztomilý námět k přemýšlení.Ano,proto že kdo jiný až bude starý vytáhne ze složky na počítači wordové dokumenty a řekne vnoučeti "Koukej jakou pubertu měla tvoje Bábi"
Tak nějak mi došlo, že celé mé psaní,je vlastně takový můj ochranný val.Proč?
Je to věc která mě už pět let drží nad vodou.Nikdy jí nedošla baterka ani kredit a moje Můza není nikdy unavená.A dokonce nikdy nekouká na televizi,nemusí nakupovat a pod.Zkrátka a dobře má na mě kdykoliv čas.
       A když tvrdím že nemám inspiraci? Kecám.Inspirace je všude dost a já jí vidím,jen jsem hrozně vybíravá.A kdyby jste pět let psali mezi řádky jiný motiv,který se dostane do popředí až v závěru všeho,rychle by jste pochopili že taková vybíravost v otázce námětů je nutná. Přeci jen,byla by ostuda kdybych v tom měla bramboračku když jsem autor,no ne?
____________________
No jak tak koukám?
Až na to dnešní,opětovně zvorané zkoušení češtiny,to bylo ku podivu bezva :)
A jen malá rada na závěr,až ochutnáte Senza Wasabi,dýchejte.Věřte mi že vím proč to říkám
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!