I blechy mám radši než Blešku

4. ledna 2011 v 19:40 | Silverstorm |  Plevel
Strávila jsem letos první Plevelí schůzku s Bleškou, Smíškem, Chlapečkou,  a Tou-z-hor. Jak vidíte, účast byla opět vysoká. A co se dělo? Zlili jsme klubovnu vodou, postráceli pár mincí, Bleška byla řetěz a já malá víla. Klasika. Prostě jsme hráli různé šílené hry. A hádejte, kdo vyhrál většinu z nich? Ne, tentokrát to nejsem já. Jsem dnes mírně znevýhodněna příšernou migrénou, takže vyhrávala Bleška. No, ať si to užije, příští týden jí to zase zatrhnu.

Mám ale jiný problém. Vlastně je jich několik. Započítám mezi ně i tu migrénu, následuje nutnost vymyslet téma nástěnky na příští měsíc a napsat o tom článek, posbírat céčka rozházená všude po mém pokoji, psychicky se připravit na nadcházející oslavu mých narozenin. A navíc mě strašně bolej žebra, jak do mě Bleška pořád ryla.

Ale měli jste jí vidět při pantomimě. My si slovíčka vymýšlíme sami a Bleška se vždycky nad tím pytlíkem modlí :"Ať nemám ten od Silver, ať nemám ten od Silver". A vždycky ho má. Nutno dodat, že výše zmíněný řetěz byl z nich nejjednodušší. Zlý vodník, kupříkladu, byl horší oříšek.

Ale ona mi to zase vrátila když jsme nosili vodu na lžičkách do kalíšků. Jsem teď taková maličko mokrá. A jít domů tím mrazem venku v promočených kalhotách je docela příšerný zážitek. Samozřejmě, mohly se mi stát i horší věci. Mohly mi kalhoty chytit plamenem, mohla jsem vytřít podlahu novou mikinou, mohla jsem dát Blešce samou láskou pusu. Takhle dostala jenom za uši a já doufám, že nenastydnu. No, jestli ano, tak články ode mě budou pár dní výrazně nudné, protože doma se nic neděje. Takže všichni doufejte, že jsem v pořádku, ať mají ty příspěvky hlavu a patu.

Mel in ore, verba lactis, fel in corde, fraus in factis.
aneb
Na jazyku med, slova jako sníh, v srdci chová jed, klam je ve skutcích.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!