Já krvavý koleno, ve dne v noci bolelo

20. ledna 2011 v 21:15 | Angel Enigma |  Alej - Advantaged Lair of Elite Jerks
I pád na držku je pohyb kupředu...
Hezkám motivační věta. Bradou o schody jsem si jí odzkoušela v praxi.  Podkolenní vaz mi přes víkend vypověděl službu, takže dnešní den tahám počítač, kabelku a všechno své trápení za stálého napadání na levou nohu. Pokusy s kloubními mastmi dopadly lehce řečeno katastrofou. Musela jsem se omluvit z fitka a ani na irské tance to moc nevypadá.
Kulhavé koleno mi ale nezabraňuje pozorování psychologií kolektivu. V této době mi miláčkometry nezaznamenaly žádné větší otřesy pseudokolektivu. Blondýnka Barbie je stále vesele šťastná se svým Kenem, animálně založený vztah Frajírka a Umělkyně mi je orpavdu srdečně ukraden, neboť se nejedná o vztah ale o pózu, Hopperku jsem také přestala řešit, protože jí tento princip evidentně vyhovuje a  když se rozhodla vyrazit v životě cestou zlatých dolů, je to čistě její starost, a pokud je dostatečně bezpáteřní na to, že se tomuto systému dokáže přizpůsobit, může být. Ostatní "děvčata a mládenci"  se postupně usazují do občas komických vztahů - stále ovšem nepózistických - a já to sleduju a můžu se jen pousmívat. Víte co, když se stará o to, jestli je pro něj dost krásná, nebo jestli je pro ní dost chytrý, asi těžko se bude starat o to, že po něm pošlu nějakou nevybíravou nadávku, nebo kousavou poznámku, což činí šťastnou prozměnu mě, že.
Dále se blíží období výročních zpráv, na které bych už pomalu měla začít pracovat jinak mě Phoenix patrně uklove. A zakládám si Paladinku, a bude to neskutečný tank - jen abyste věděli, že se mi u RPGček relativně daří a i známek se mi poštěstilo nějak opravit. Takže co zbývá?
Jo, ta drobnost mé stálé samoty. Když už i šprtka, před kterou zrdcadla utíkají, chodí zavěšená na její pánské obdobě, provokuje to ve vás zamyšlení. Ne, že bych byla nějaká královna krásy nebo vědkyně, ale věřte mi že mnoho z mých šťastně "sezdaných" přátel se diví. Proč?
Ano, jsem konfliktní, tvrdohlavý, hrdý tvor, permanentně nezvládající vlastní život a snažící se držet  celé své okolí a vlastní psychický stav v jednom kuse. A představa, že by mi celý tento pokus o harmonogram kompletně narušil, mě opravdu děsí. Jakýkoliv vztah by mi v tuhle chvíli mohl jen a jen vzít. Čas, hrdost, samostatnost, operativnost - nedokážu si představit, že bych v tuhle chvíli přijmula někoho do svého života, který se taktak snažím si zbudovat. Nejdřív si vyvážím vlastní život a pak budu o nějakém novém programu do zaběhlého softwaru pokračovat. No řekněte, nemám pravdu? Prostě vztahy odsunu na později. Minimálně než mě přestane bolet koleno.
Zatím se mějte a pamatujte:
Proč vytírat pokoj od stolu ke dveřím, abychom do něj pak hodinu nemohly, když ho můžeme vytřít od dveří ke stolu a nikdo pak hodinu nemůže otravovat nás? 
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!