Jak k hysterii Šakalku R. přivést a nepřijít při tom o sluch...

27. ledna 2011 v 22:39 | She Blue Lion |  SOI-Jail For She Blue Lion
Dobrý večer,přeji všem.

Po dlouhé odmlce se hlásím a navrch s malým úspěchem na kontě.Proběhla naše(opožděná) novoroční jízda a já na ní teď zavzpomínám.Reprezentovala jsem náš diamantový spolek ve věci cti a povedlo se mi obstát.

Aneb: Povedlo se mi být úspěšná na tréningu a ještě u toho ztrapnit Šakalku.
Jak já, tak Gordon jsme měli prostě a jednoduše plynulejší přechody.I přez to že jsme parkuráci. Šakalka se ale rozhodla jen tak nepoddat.Jsem zvyklá na to že mi natře sedlo krémem,dá do bot slámu,poškodí zip na minichapsech ale rozhodně si nenechám šahat na koně! Zvlášťě pak pokud jde o udidlo. Jak si ta mrcha mohla dovolit dát mu ostřejší udidlo? Mému koni?!(On sice není můj,ale rajtujuho já tak že výraz můj je na místě)

Ne, té krávě není nic svaté! Vrcholem všeho byla nabídka trenérky po tréningu.Měly jsme si vyjet krokem jen tak okolo jízdárny.Led a sníh roztály inu co? Pro koně to nebezpečné není a je to mnohem lepší než kolbiště,jízdárna a nebo hala. Šakalce totiž přeběhlo cosi přez cestu.A jelikož jsou koně od přírody lekaví ten její pomatený ryzák(na kterého bych jen tak pro informaci nikdy nesedla,proto že je to prostě magnet na nehody a navrch lekavej)poskočil Šakalka R. si nabila! Nevydržela jsem to a rozesmála se jí.Jejího koně nalákala na mrkev a spokojeně jsem převzala jeho uzdu a s jedním koněm pod sebou a dalším na ruce se vydala směr maštal. 

Ne,nejtězším úkonem nebylo provést dva koně vraty do dvora nebo do stáje..Nejtěžší bylo ignorovat tu nánu. Proto že ,jak na koně bič nepoužívám(mám ho jen aby se neřeklo) tak bych jí s ním třískla přez tvář  aby měla proč takhle ječet.Ne,na to já jsem vážně neměla nervy.Trošku jsme si při tom krokování zašly a tak tedy doufám že zatím co já už jsem dávno oba dva koně obstarala a teď už jsem dávno doma Šakalka R. tam někde ještě teď pobíhá.Pro to jsem vlastně od jejího incidentu klusala...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!