Je přesně tolik kolik je, místo ani datum není důležité

4. ledna 2011 v 4:06 | Angel Enigma |  Alej - Advantaged Lair of Elite Jerks
Je přesně tolik kolik je, místo ani datum není důležité.
No fajn, jsou čtyři ráno, už přes hodinu ležím v posteli a nemůžu chrápat. A pročže začínám zrovna s Matrixem? No to má důvodů hned několik. Zaprvé - a ne za toliko podstatné - se vám dala vaše (určitě děsně oblíbená) administrátorka ostříhat. No dala...za pomoci Mrs.Diamond se ostříhala sama. I když vám je to stejně jedno, protože mě nevidíte a doufám že taky neuvidíte. Vtip je v tom, že jsme to maličko přehnaly a z délky úrovně Miley Cyrus (omluvte to, ale ve čtyři ráno si na jiného člověka s vlasy do půl zad prostě nevzpomenu)-jsme se dostaly na stav, že kdybych si teď vzala ty černý brýle který mi v paříži jakýsi šmejd ukradl- a doufám že si je aspoň užil protože i přes drahý vzhled byly za stovku z drogerie (když už jsem v rubrice o spolužácích, nepřipomíná vám to něco?) - spletli byste si mě s Trinity. No jo, pomineme to že byla hezčí,vyšší, štíhlejší a chytřejší, přirovnávám jí jen abych nastínila co jsem si vytvořila na hlavě. Ale druhá věc je ta, že se dnes po prázdninách vracím zpět do Lairu. Ne, opravdu se mi nechce. Ale donutilo mě to trochu přemýšlet a uvědomila jsem si, že Matrix nerozbiješ zvenku a celý (no jde to, tak že si uvědomíš že v něm jsi. Já už to o našem systému vím dávno. Nic se nestalo. To jsou tyhle upgradeový verze.) Takže jsem vymyslela plán. Promyšlený, ale ještě vám ho nemůžu říct. Nechci být paranoidní, ale to Morpheus taky nechtěl a krysa na Nabukadnezarovi mu zkazila celý plán. Ale abych vám nastínila alespoň zhruba - Zaprvé měním přístup k učení. Všichni mě dávno odepsali, takže je chci přesvědčit o tom že ještě nejsem tak úplně mrtvá. Vpodstatě se do toho dám tentokrát opravdu pořádně. A co se pseudokolektivu týká...vzpomínáte si na slavnou střešní scénu s okřídlenou hláškou "zkus uhnout"? Jo. Budu tam. Když celý záběr z leteckého pohledu zabírá střechu, není nic vidět. Ale všechno nepozorována sleduju a při bližším záběru a v tu nejméně očekávanou chvíli tam budu. S nabitou zbraní, jak jinak. (Bojíte se? Nebojte. Mojí největší a stále nabitou zbraní jsou jen a jen moje slova. Jsem příliš rozumná a mladá na to, abych svojí vysněnou malorážku opravdu měla.)
Ale pokusím se proniknout do matrixu. Pěkně drsně a od podlahy. Na všech frontách. Tak mi držte palce. Třeba na svých cestách proti systému potkám Nea. S mým štěstím to ovšem bude takový vůl, že ho budu muset zabít na(za:) ) první pokus. Zatím se mějte a pamatujte -
Proč vytírat pokoj od stolu ke dveřím, abychom do něj pak hodinu nemohly, když ho o můžeme vytřít od dveří ke stolu a nikdo pak nemůže hodinu otravovat nás?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!