Kladívka a kovadlinky

7. ledna 2011 v 13:07 | Silverstorm |  Inside of diamonds
Viděli jste v úterý zatmění slunce? Já ano. Naše fyzikářka trvala na tom, že nás vezme na střechu v době vrcholení. Já jsem ukradla brýle jedné drahé spolužačce právě v tom památném okamžiku maxima a za tuto opovážlivost jsem byla tvrdě potrestána. Začala mě bolet hlava.

Vy si řeknete: no bóže, to přeci přejde.  Jenže, přátelé, ono to nepřešlo. Ve středu jsem hrdině vyrazila do Lairu nadopovaná brufenem, ale odpoledne jsem lehla a odmítla dojít na kroužek. Ve čvrtek už jsem zašla jenom za doktorkou. Ta mě podrobila křížovému výslechu a poslala na odběr krve. Dneska jsme jí volali a hádejte co? Domnívá se, že by to mohlo být virového původu a chce mě vidět znovu v úterý. Do té doby samozřejmě nesmím vystrčit nos z domova, natož abych vyrazila do Lairu.

To mi samozřejmě nevadí, ale řekla bych že pololetí není úplně nejlepší doba na stonání. Navíc v pondělí máme psát písemku z chemie a to se špatně doplňuje. Už teď se chystám porušit nařízení ošetřující doktorky, ale budu muset nějak překonat rodiče. Navíc se musím vyléčit do příštího víkendu. Být infekční na svojí oslavě narozenin je myslím špatný nápad a nebýt na ní ještě horší.

Teď ležím doma a mám pocit malých skřítků, kteří buší kladívky do kovadlinek někde uvnitř mojí hlavy. Následujících pár dnů vynaložím všechny své síly na to, je odtamtud nějak dostat (jsem si jistá, že se je nepokusím vykouřit, ale jinak udělám téměř cokoli). Jediné pozitivum, které na této situaci vidím je, že moje bolesti nijak neovlivňuje hluk, ani zář monitoru, tak můžu aspoň být celou dobu online.

Mel in ore, verba lactis, fel in corde, fraus in factis.
Na jazyku med, slova jako sníh, v srdci chová jed, klam je ve skutcích.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!