Mute na 24 hodin + čtenářská soutěž

7. ledna 2011 v 17:07 | Angel Enigma |  Alej - Advantaged Lair of Elite Jerks
Vážení čtenáři, došla munice. Poslušně hlásím. 
Abych to upřesnila, od rána jsem neřekla ani slovo. Ne že by nebyl software, moc dobře vím co říct, ale poruchu máme na výstupním devicu hardwaru. Včera se mi poštěstilo to mírně přehnat s Ájou ve fitku a od rána nemám hlas. A protože na Lairu je hlas mou, sice mnohdy neúčinnou, ale stále útočnou i obrannou zbraní, pokusila jsem se energii přetáhnout do odolnosti a trpělivosti. 
Bohužel, bez peprných poznámek přímo do obličejů centra pseudokolektivů to není ono. Ještě že tu není Hopperka, ta by mi to dala pěkně sežrat. Naštěstí, profesorský sbor se výjimečně ukázal být schovívavým a za svoje celodenní mlčení jsem nebyla persekuována. Myslím, že by je potěšilo, kdybych to dělala častěji.
Několikrát jsem byla donucena uchýlit se ke sprostému gestu, abych naznačila svůj názor, jinak ale moje improvizovaná znaková řeč více méně zabrala.
S blížícím se odpolednem mi byl mute asi nějakou zvláštní systémovou chybou převeden na nezrušitelnou funkci @wh. Šeptavým šveholením jsem vysvětlila, že skutečně nemůžu popsat můj nejhezčí dárek k vánocům svahilsky (pardon, německy, ale já nerozeznávám rozdíl) a že se nemůžu v mém nejaktivnějším jazyku (rozuměj angličtinou) rozpovídat o rozvodu Jiřího VIII a Anny Klévské, protože ne že bych o tom nic nevěděla, ale v naší třídě nejsem slyšet ani když na plno křičím. Pokus o to by dnes vyšel v POBlitcův oblíbený "hrdel", odporný zvuk který vám spolehlivě zkazí chuť na svačinu. Možná bych si tím u pánské půlky polepšila hodnotu statu quo, protože podle usnesení jejíich aliance - ano, to skutečně existuje - jen ten kdo tento ohavný zvuk (vy)"dá" si může (ne, není tam to co vás napadá) ""dát" Jamese", prazvláštní oslavný taneček, kombinaci dětské ruční hry a epileptického záchvatu. Čím vyšším číslem je jejich "mastery", kterým ze vzdálené Anglie velí polobůh POBlitec, váš výkon ohodnocen, tím déle máte povolení tento taneček provádět. Nejvíce je tušímže 30, vzdálená modla přezdívaná krycím jménem "moc", ale víc vážně nevím. 
Ale odvařila bych si tím hlasivky. Nebo to co mi z nich zbylo. A ne"dala" bych už nic. To jsem pak "looser" a "noob" a vůbec si nezasloužím tu poctu být s nimi v jedné budově. Nebo na "pětku". To je na oficiální omluvu minimálně třem masterům. A za trest provedení oslavného tanečku pozpátku, což (vypadá ještě idiotštěji), ale zejména je nejhlubší potupou. A na to vám můžou všichni kdo projdou kolem říct pohrdlivou frázi "oh-ú-nechtěl bych." A to už se můete jít klouzat. Nebo do té správné věty "dát" slovíčko "včetně mě." A pak opět čekat na ohodnocení. A po určitém nedosažitelném počtu oslavných tanečků se můžete jednou za dobu s povolením masterů opět pokusit o "hrdel". 
Divíte se? Já každý den. Složitost nesložitého systému a vážnost jaká je zde nevážnosti přikládána mě nikdy nepřestane fascinovat. No, čím se jeden nezabaví. Jedna technická poznámka - všimli jste si četného využití slovíčka "dá"? Škoda, že ho nejsou schopní využít v jeho původním významu. Dát-mi-pokoj.
Zatím se mějte a pamatujte - 
Proč vytírat pokoj od stolu ke dveřím abychom do něj pak hodinu nemohly, když můžeme vytřít od dveří ke stolu a nikdo pak nemůe hodinu otravovat nás?

A teď k soutěži? Mají vaši spolužáci taky nějaký absurdní, ale ctěný a propracovaný systém? Pošlete nám ho komentářem! Nejlepší budou zveřejněny v článku a (pokud vyjde čas) obdrží výherce nějakou pěknou grafickou cenu :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Pan E Pan E | 7. ledna 2011 v 18:07 | Reagovat

Systém? Ten by byl.Záměrné znechucování dívek,sabotace výuky pomocí igelitových sáčků(to je tak vyspělá metoda že na ní stačí trocha igelitu a znechuceni jsou všichni.Finta je v té zelené směsi kterou vyrábějí ve svých skříňkách.Až jednou pro tento revoluční organismus naleznou vhodnější prostředí bude po těch normálnějších z igelitových sáčků i skákat.)
¨
Ps: je mi ctí seznámit se alespoň prostřednictvím článku s další z Diamond Ladies.Potěšení je na mé straně.

2 Angel Enigma Angel Enigma | Web | 7. ledna 2011 v 19:32 | Reagovat

[1]:
Taky zdravím. Příspěvek si ukládám pro pozdější porovnání s ostatními.

3 Pan P. Pan P. | 7. ledna 2011 v 20:25 | Reagovat

Dámy,řekněte mi proč?
Proč? Proč? Prooč mi ta Siren maže komentáře?!Vždyť nikoho nepohoršuji a dokonce to nemyslím zle (to by mi Ohnivá dala sodu na parketě!)

Silví? Proč mi to děláš? Jsem nevinný!
N E V I N N Ý ! :-D

4 Phoenix Phoenix | 7. ledna 2011 v 20:32 | Reagovat

Buď rád,že tě nesmažeme celýho! :-P

5 Phoenix Phoenix | 7. ledna 2011 v 20:56 | Reagovat

[3]: Já se jí nedivím.Já bych byla schopná donutit Beu-Mall aby v matematice objevila rovnici na vatváření černých dír aby jsi už zmizel z povrchu zemského,kdybych byla na Sirenčině místě.
A tu sodu? Tu ti dám :D Muhehehe!
Mám nový plátky na podpatcích.Tvrdší než minule,o dost tvrdší !

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!