My boyfriend called Jezinka

26. ledna 2011 v 20:36 | Silverstorm |  Alej - Advantaged Lair of Elite Jerks
Nějakou dobu se tady neobjevily žádné zprávy z Lairu. Důvod je velmi jednoduchý. Angel Enigma je nemocná a já jsem si události musela nechat rozležet, abych nebyla sprostá. Pro vaši informaci, vulgarismy používám jen v krajních  případech, když už skutečně není zbytí.

Bohužel, i s odstupem, nadhledem a klidnou myslí nedokážu najít na situaci nic legračního, ani něco, co by jí mohlo ospravedlnit. Hlavní důvod této situace je Jezinka. Posledních pár dní z ní vztek doslova sálá  a příčinu by snad neobjevil ani Sherlock Holmes. Já jsem, bohužel, její kamarádka. Upřímně lituji toho, že jsem se jí stala.

Problém je, že po mě začala vyžadovat naprostý a bezpodmínečný souhlas ohledně jejího soudu lidí, přestože vím, že nemá pravdu. Navíc je mírně řečeno vztahovačná. Vadí jí, že se bavím s Jéje, Poorgirl a Wolf (zmíněné Jezinka nenávidí).

Nezní vám to jako žárlivý přítel? Mě trošku ano. Možná se mi to jen zdá, ale po té době, co věří v celé třídě jenom mě, je na mě nechutně závislá. Tvrdí, že ostatní jí lezou krkem a její nejčastějším výrokem se stalo Užjendvaapůlroku!Užjendvaapůlroku! A co z toho mám já? Nervy v kýblu. Naštěstí od své oslavy mám stále nějakou tu čokoládu. Potvrzuje to pravidlo, že trávíte-li čas s Jezinkou, přiberete nějaké to kilo.

Samozřejmě se objevili jisté návrhy na řešení situace. Mezi jinými vyniká hodit jí z okna, strčit jí pod tramvaj, pověsit jí za uši do průvanu, nebo jí nalít inkoust do bot. Všechno to zahrnuje Jezinku přeprat, o což se nepokusí žádná z nás. Je to prohraný boj. Pokud by vás napadlo co s ní, čekám na všechny návrhy s otevřenou myslí.

Ne na všechny. Mluvit s ní o tom nebudu ani za zlaté prase. Bez urážky, vy jí neznáte.

Mel in ore, verba lactis, fel in corde, fraus in factis.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!