Netradiční srážka- Systém vs Diamond 3:4

30. ledna 2011 v 23:44 | Bea-Mall |  Nezařaditelné..
Dobrý večer, drazí čtenáři. Prosím,klid. Právě jsem uspala mi...kecám,mimino ani batole tu žádné nemám.Ale nemluvně..ano ten výraz bych použít mohla. Uložila jsem tatínka.

Drazí přátelé, omluvte že jsem se tak dlouho neozvala ale nemohla jsem. Proti své vůli jsem byla poslána bez milosti do postele s příkazem polykat pilule monstrózních rozměrů. Inu,když hubit mou mikroflóru tak proč troškařit že?
A tak jsem se dnes ráno probudila-vlastně-byla probuzena rozmrzelou matkou a jejím rozkazem "padej na nákup". Inu,pokusila jsem se nasnídat ale má snaha nebyla mikrovlnou troubou pochopena a tak jsem s prázdným žaludkem a chutí zubní pasty
v ústech vyrazila.
Sečtu výčet svých malých velkých katastrof do jednotného výsledku: Nenašla jsem hořčici,opětovně si pošramotila jak vazy v kolenou tak nervy a málem vyrazila zuby vlastním košíkem.Neptejte se. Systém vede 1:0 jedeme dál.

V krátkém mazičase jsem byla zdánlivě nevinně požádána o umytí nádobí.Ale proto že jsem se asi neusmívala dost,vypukla z toho hned první hádka která opět vyústila ke srážce s neviditelným mantinelem a mým malým nervovým Break Downem,
který vyléčil  až The Catalist. Linkin Park 4ever!
Mám štěstí že nevlastníme kameru, proto že záznam mé osoby,v puntíkovém světle růžovém tričku po kolena a modrých teplákách se žlutými rukavicemi a oranžovým saponátem až za ušima,doprovázený mým "zpěvem" fráze "Left me up Let me gooo" by byl brzy hitem Youtube a nejspíš bych brzy předehnala i Natalii Sadness. Ale se stolickým klidem jsem vyřešila ucpaný odpad  a uklidnila prvotní hysterii své matky.Bod pro mne. Prozatimní stav by byl 1:1. Hurá na další kolo.

Na svou matku,známého hypochondra nemám ani v nejmenším náladu a tak za konzumace čokolády mizím do svého pokoje. spokojeně se zažírám do nejnovějších dílů mých oblíbených FanFiction povídek a ztrácím pojem o čase.
Po tomto dlouhém oddechovém pásmu mě teprve čeká hoňka.

Během okamžiku řeším,sama ani nevím jak, nefungující teploměr, rozladěnou televizi, glukometr a jeho obsluhu, druhé kolo mytí nádobí a u toho utěšuji matku které je evidentně špatně.Pořád stíhám. Po pár hodinách (ano,toto kolo se nám trošku protáhlo)
mě čeká sladké vyvrcholení tohoto kola. Telefonát na linku 112 s konzultací na dispečinku záchranné služby. Prvotní ochraptělost mě,zaplať pánu bohu, opouští a já jsem tedy schopna vysvětlit "vo co go" Vedu 1:2 Áve já!

A Angel Enigmou,které tímto děkuji, na icg a Phoenix na drátě se vydávám vstříc Sanitákům.Vypadá to že se snimi neshodnu.  A to jen pro svůj nízký věk. Jednají se mnou jako s idiotem, a nejméně čtyřikrát označí matku za mého prarodiče. Nervy mi tečou,skousávám zuby a s pulzující žilkou v oku mlčím.Jinak už bych je musela nakopat do...ehm..vy víte čeho.Ano, systém mě poráží na plné čáře. Psychický Break Down je tu,
v zápětí po té co Sanita odjíždí. Remíza 2:2.

S mamkou to ale nevypadá katastroficky. Teď po krátkém telefonátu vím že si jí na kapačkách nechali do zítra na pozorování. Možná pravá Chřipka, i přez očkování.
Spokojeně tedy posílám tatínka do hajan a loučím se s Angel Enigmou na icg.Telefonicky se pak omlouvám Krutosestře za to že jsem jí ve spěchu nestačila přijmout hovor. Spokojeně pak s půllitrovým hrncem kafe usedám k nooteboku a zapínám Playlist s Diamondskými hymnami. Evanescence střídají Linkin Park a ty zase Bryan Andams střídán Tarjou Turunen. Nad druhým Capuccinem píši tento článek. V hlavě se mi dokonce vylíhl malý,ale hezký nápad který zužitkuji do svého psaní. S myšlenkou že všechno zlé je pro něco dobré podávám tatínkovi kapky do nosu a přeji mu dobrou noc. Těsně před tím než kliknu na Uložit a hned zveřejnit u tohoto článku mi Systémm Windows vypovídá službu.
Dobře zmetku, vedeš 3:2. Ale já se nevzdám.
Dopíjím Cappucino,polykám Antibiotika a Antidepresiva, nahazuji spadlý Windows...
Funguji. A za to si dávám bod. 3:3 remíza, šmejde jeden.
A za to že jsem tento článek zveřejnila si dám taky bod. Splnila jsem jednu z položek svého malého velkého seznamu. I přez to že nemám čas,systém je proti mě a celé to spolu se mnou stady okolo sedí,běží a padá. A stíhám i sprchu a vyčistit si zuby.
Za tónů Im a Survivor rozvíjím svůj nápad na odstavce. Mám už čtyři a vypadají slibně.
Vedu 4:3, vyhrávám. I přez to že padám únavou. Drahý systéme, nevíš s kým sis začal.

Pro další dny si dávám jednoduchý Deadline.
Být s Eset v jedné třídě.
Udržet Lorem Ipsum i tenhle blog v provozu.
Vypočítat alespoň jeden příklad z matiky.
Přežít prohlídku u obvodní doktorky.
A neplýtvat Ataraxem.

Jak tak koukám přituhuje, ale já zatím vyhrávám.Schovám si ho na horší časy.Vím, že přijdou.Ze všeho se dostávám vlastní silou. Nejspíš jedu na Sílu zla, pro změnu já.Není se čemu divit,když mám za Alterego Naruay Serrass,no co.Na zpracování námětu bude času dost. Mám ještě dva a půl roku než můžu začít uvažovat o vydání. Času dost a inspirace? Ta bude...čím těžší pro mě bude běžný život tím víc jí bude. A já že jsem Pesimista?ne, facky přijímám se skousnutými zuby a s vírou že příště je budu schopná opětovat. Je to můj zvláštně zvrácený optimismus. Moje podivná víra.Neberte mi jí.

Pro dnešek se loučím.Keců bylo dost.
Přežili všichni-ůčel splněn.Padám do postele.Nechám si zdát o Lurii v rozkvětu a svoje Alterego pošlu na něco jednoduchého,třeba plavit koně.
Zítra, až se proberu..napíšu něco hezkýho,slibuju-schválně jsem kousek dám, aby jste viděli že dovedu i něco jinýhonež nadávat a bejt pesimistická.Nechci si zkazit karmu.
Dobrou noc. Na víc nemám. :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!