Prosím hlasitou keltskou Fanfáru...

12. ledna 2011 v 23:24 | Bea-Mall |  Pe3ny-South
Vážené čtenářstvo,troufám si vás upozornit že:
Náš počet se opětovně navýšil.

Ano ano ano.Z původních tří Maniakálních bestií je nás nyní Blogerek a dopisovatelek sedm.
S Vyloučenou Silly,která s námi však na dále sympatizuje a spolupracuje tedy osm.
A ted se vám dovoluji představit naši nejnovější posilu Goldy D.

Je to mladá slečna z Pe3ny-Southu,zdraví mě typickým pozdravem,nám Diamond-Ladies vyhrazeným
tj "dvojitým Brežněvem allá Mlask".Pro svou fyzickou výbavu je obtěžována chlapci ze své kmenové třídy a přehlížena některými závistivými děvčaty. A proto se obrátila na nás. Uvidíme jak tedy obohatí rubriku Pe3ny-South. 

Zkušebním pozorováním(o kterém nevěděla) prošla bez poskvrnky.Vyhrocenné situace řeší a grácií dámy,přesným kopancem do rozkroku a jedovatým úsměvem, za který by se nemusela stydět ani Phoenix.
K jejím zájmům patří cvičení se psy a chovatelství.V dobách před založením našeho spolku dokonce navštěvovala naši "Srdeční záležitost" Chováč. To je další velké plus.
Její chování bylo vyhodnoceno na jedna mínus-příště drahá Goldy nemluv tak hlasitě.Tvému sofistikovanému projevu scházela srozumitelnost.Po pravdě,vychrlila jsi ho jako Vesuv Lávu.
I když,možná to bylo využití momentu překvapení.

Tudíž teď bude nějakou dobou naší dopisovatelkou a pokud se osvědčí..možná se mezi nás plynule zařadí.(Pro zatím tedy drahá Goldy odesílej své články na:  Info.DiamondLadies@gmail.com )

A jinak? Díky Ataraxu a práškům na spaní (a kafi,jinak v hodinách usnu) se vše dá zvládat.Učení mi sice pořád moc nejde,ale co.Nezblázním se z toho.Střední školy které jsem si vybrala jsou stejně všechny na přijímací pohovor a mají malý počet uchazečů.

Ne,vážně nečekejte že budu hysterčit.Jo,sklon bych k tomu měla-ale nesmím to udělat.Nesmím ztratit sebekontrolu,ne po pěti letech cesti pár metrů (pardon měsíců) před cílem.Nesmím škobrtnout.Prostě ne.
____________________
Jinak dnes-to bylo vážně Perné.Raní káva,škola v klidu-tedy relativním.Olympiáda z Češtiny a Den Otevřených Dveří,na kterém jsem doprovázela Silly.A na konec? Sladká třešínka-kulturní, ale tu si nechávám pro sebe.Přeci jen.Je to moje soukromí.
A zítra? Toužebně očekávané prezentace-milovaná administrativa,němčina. Asi jsem vážně měla napsat kolkovanou žádost pánu Bohu aby čtvrtky vymazal z kalendáře

 Všimli jste si jak se od nástupu medikace mé osoby nálada mých článků zlepšuje? Já ano.A abych těmi veselými hormony nepřetekla vzpomínám na píseň Xindla X.
"..A před krutou realitou,bráníme se chemickou ulitou.."
A pamatujte:
( mé nové heslo,na dobu neurčitou)
HABET SUUM VENENUM BLANDA ORATIO. - Každá lichotivá řeč má svůj jed.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!