Relativnost reality

1. ledna 2011 v 21:40 | Angel Enigma |  Inside of diamonds
Ztrácím schopnosti. Ztrácím sílu. Unesli mi dítě, úřady nespolupracují. Přicházím o přátele. Nemůžu nic dělat. Přicházím o rodinu. Vlastní vinou. Ztrácím schopnosti. Chci běžet, nemůžu. Chci křičet, nejde to.
Orosená a oddychující vyskakuju z postele a rozhlížím se. Když si uvědomím, že jsem v Rakousku, že jsou všichni na místě, že mi nikdo nepsal a že jsou tři ráno, chce to dvojitou dávku let it be. Jak já tyhle "kicky" nenávidím(pro lepší porozumění doporučuju shlédnout Nolanův Inception. Skvělý film a o snech budete vědět všechno). V tuhle chvíli nevím, jestli se už budit, nebo ještě uspávát. Za tři hodiny vyrážíme domů.
Ze sna nás takový kick (vy jste ten Inception pořád neviděli? Ostuda. Pro pořádek, kick je podnět pro probuzení, zpravidla moment kdy sen už nemá východisko, například smrt). Ale víte co? Nepotřebovali jste někdy takový kick i v životě? Prostě se probudit, nebo zase usnout. Prostě změnit realitu? Já osobně rozhodně ano. Když se nedaří, těším se do postele. Pořád je možnost, že se tím náhodným algoritmem dostanu do nějaké dobré reality, kterou bude v mé moci pohodlně zvládnout.
Vezměme si to ovšem, přátelé, naopak. Dokavaď nepřichází kick, víte co to znamená? No, kdo dával pozor? Znamená to, že situace má východisko které je v naší moci. Že se z ní máme šanci dostat sami. Zákon o dimenzích, nikdy proti vám nemůže stát nic, co byste nemohli správnou cestou přemoci (cože, vy jste nečetli ani můj fanfiction? Aha,já ho nezveřejnila. Tak pardon no...)
Takže pochopili všichni? Pomocnou ruku najdete na konci svého ramene. Ale to přece známe, ne?
Omluvte moje úvahy z doby okolo půlnoci. Po zdatném uvážení se vrhám zpět do své další reality. Pořád fiktivní. Takže se mějte, dobrou noc a  ...
PS: abyste věděli, ani další sen nebyl moc pozitivní. Ale se správným dokončením mi dal námět na případ, takže i to se počítá:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!