Rychlá liška,líný pes a latinské právo...

31. ledna 2011 v 14:51 | Bea-Mall |  Inside of diamonds
Dobrý den drazí moji, hlásím se vám se sluncem v duši.
Asi jsem se dočista zbláznila...
Ustála jsem naprosto neskutečných pár hodin stresu
které jsem prostě ustát musela proto že,
jak říkám-a to i přz to že mi to milé není-
to tadyse mnou všechno stojí,leží a padá.Někoho jiného by jeho vlastní nepostradatelnost jistě potěšila,ale mě ne. Jsem z toho celá zamotaná, unavená...no prostě a jednoduše se mi to ani v nejmenším nelíbí.Na Lipsum nám nejde nastavit grafika. Jako blázen pokaždé vložím zkušební text o rychlé lišce a líném psovi (The quick brown fox jumps over the lazy dog) a pořád to není ono!
Každopádně, žiju a jen co zavolám Krutosestře bude se mi žít lépe.Nesmím na to zapomenout. Krutosestra totiž odjíždí na svou vysněnou dovolenou a já budu hlídat Paní Pejskovou. Jen je tu menší zádrhel..Přivezou jí dnes? Odpoledne? Večer ? Nebo snad zítra ráno? A ani na jednu otázku si nedovedu odpovědět, zkrátka a dobře proto že to nevím. A proto to musím zjistit.

Pomalu a jistě je ze mě uzlíček nervů.
Problém numero Zwei Přijede Eset dnes nebo až zítra?
Mám se do té školy doplazit nebo nemám? Stihneme zrevidovat její "nediamondskou Garderobu" do "Garderoby Diamondské" ? Vystačí nám na to rozpočet,nebo mám ještě honem honem letět vyzvednout peníze z Bankomatu? A samozřejmě problém největší...
Povede se malá-velká rošáda? (o té se rozpovídám až později) Byla bych totiž nerada aby si tu mou malou velkou strategii někdo přečetl.To by pak byla na nic. Snad splní účel, uvidíme v příštích týdnech. Každopádně abych se přiznala s tím "Lipkem" mám jen nervy,nervy a zase Nervy.Nastavit mi to nejde...Nervy,nervy a jenom nervy.

Víte co? Já jim jedu s tím stěhováním pomoct, Nemám stání. Našla jsem pár věcí které nenosím ale Eset by se mohly líbit. Mažu jí je na druhou stranu prahy předat. Zatím se mějte a pamatujte:

Mluví-li vzdělanec, poslouchej; mluví-li přítel, diskutuj; mluví-li blbec, odejdi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!