Těžká rána andělova

12. ledna 2011 v 20:45 | Angel Enigma |  Alej - Advantaged Lair of Elite Jerks
"Dobré jitro!"
Udělám další pokus o nádech. Žádná odezva, změna počasí mi ucpala plíce. Do jara nebo do antibiotik se evidentně nenadechnu.
"Dobré jitro!"
Sáhnu po hrnku s kafem. Ani náhodou. Pochopitelně. Když zaspíte o půl hodiny, nemůžete čekat ani než se uvaří voda. Když k tomu přidáte mírnou pneumonii a fakt že už jste zase ve škole, vypadá to na "such a perfect day".
A na tabuli hlavonožec. Nebo mlž...no, definujte rozdíl. Mám chuť nacpat Hornici do krku její úžasnou šatovku. Den odedne je otravnější - obzvlášť v mých kritických ránech - a navíc mi začíná připomínat sestru. Tu bych ve škole nechtěla ani vycpanou. A to co nechcete nejvíc - pochopitelně dostanete. I kdyby měl osud přepsat Hornici občanku.
Naši "aristokrati" - tedy alespoň ti samozvaní - opět dorazili na biologii o několik minut pozdě. Bez omluvy. To by bylo přece pod úroveň.
Dokument o hlavonožcích. Podmořské trio je v televizi? Fakt jo? By se měli dívat.
To se bohužel nestane, není proč.
No fajn, jsem zvyklá na dost, ale tohle je humus. Za akčních komentářů honí jedna hvězdice druhou. Asi jí chce podat kamínek co ztratila, ale pitomá první hvězdice je přesvědčená, že jí chce sežrat. A, další hláška. Chobotnice jsou inteligentní. No v porovnání s naší třídou rozhodně. A já zase mám drobný pocit. Drobný pocit že dneska někoho pošlu do nedůstojných končin. Paranormální jev? Možná. Ale po zhodnocení nálady naší třídy to vypadá dost pravděpodobně.
A začal další den, další pokus o moje zničení a další výzva. Takže přežije hvězdice... - pardon, už mi z toho hrabe - Angel Enigma opakovaný útok pseudokolektivu?
Se uvidí. Držte mi palce
Zatím se mějte a pamatujte - 
Proč vytírat pokoj od stolu ke dveřím abychom k němu pak hodinu nemohli, když ho můžeme vytřít od dveří ke stolu a nikdo pak nemůže hodinu na nás?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!