"Výročka" za leden

29. ledna 2011 v 23:18 | Bea-Mall |  Výroční Zprávy
Měsíc se s měsícem sešel a já zveřejňuji svou výroční zprávu.
Jen aby jste nebyli zmateni-Sarkasmous je moje póza.Přeci jen mám na skříni pouzdro s několika podnými zbraněmi a toto je jeden z mála zaručených prostředků jak jejich použití oddálit. Přeji vám příjemné čtení.
______________________________

Leden-díky bohu že je letos jenom jeden.Kdyby mě čekalo víc takových to měsíců asi bych utíkala,utíkala a utíkala.A to běh nemám ráda.:)

Inu,začneme pěkně od podlahy,když kydat špínu tak od zdroje.
Pe3ny-South mi dává zabrat.
Ráda bych řekla že jim to vracím-ale to bych lhala.
Má sebeaskenzivní část utrpěla trauma. Já,tvor který si vzal z každého náboženství svoje a zůstal ateistou uctívajícím leda tak Darwina byl Angel Enigmou,sebeodpíráním sadistických činů a písní The Catalyst od skupiny Linkin Park přiveden na myšlenku víry.
Inu, přiznávám se. Zbožně hledím k nebi  S OČIMA V SLOUP. A jinak?
Tím to zdravím svého Psychiatra.(Omlouvám se paní doktorko,ale já vážně nevím jak se psychiatr řekne a natož píše v ženském rodě,slibuji že to zjistím!)
Ale abych nebyla negativní,musím přiznat že...jsem se v poslední době se svým kolektivem nějak podivně shodla. S Vojtěškou jdeme po škole stejnou cestou,s Fritzem konzultuji středověkou kulturu,s Ajnštajnem se smějeme...Podezřelá idyla. Je mi jasné že se něco po**re. Jen mě zajímá co a jak.

Z podivného optimismu vás ale vyléčím,stejně rychle jako mě vyléčil Murphy.
Na poli domácím stále prohrávám. Malé i velké bitvy. Ale to by bohdá nebylo, aby Diamond Lady z boje utíkala. Nejsem sice žádná Rytířka ale i přez to se té příšerné Sani která na mě vříská z kuchyně nevzdám. 

Přišla jsem o hodně,a tento měsíc to na mě dolehlo. Ráno do školy,přijít ze školy do sprchy opět mezi učebnice,najíst se, zpátky k učebnicím a pak padnout do postele. 
Došlo mi, o co přicházím.O soukromý život. Pe3ny-South mi vzaly iluze, radost do života,přátele,prospěch... ale na rovinu vám říkám, že mojí Individualitu mi nevezmou.
Nebudu růžová princezna,ne.Raději nenáviděná než tuctová.Na to si sama sebe příliš cením. A abych tady sama sebe nelíčila jako chudinečku, na konci tohoto článku bude odkaz. Je na další blog. Píšu,dlouho. Přišla jsem že mi pomáhá vypsat bolest. Jistě,jsem citlivá malá holčička v nepřátelském okolí,ale jsem v něm již dlouho. Vypěstovala jsem si obranu-Alterego. Sarkastickou královnu pekel.  Vybrala jsem si boj s větrnými mlýny a je jen na mě jak ho vybojuji.

A dál?
Přiznávám se, byla jsem ze Southu tak přešlá až jsem chtěla zdrhnout.Jen pro mne nebyla Veselá Škola dost veselá. Jsem tedy na Southu nadále.
Intriky.
Kdyby mě viděla Phí, radovala by se ze mě. I přez to že se vše okolo mne bortí funguji.
Dokážu zarážet osiny přesně do těch prdelí to kterých patří.(tu necenzurovanost mi promiňte)
Ano, rozpadá se mi rodina, prospěch se šel zahrabat napsala jsem všehovšudy dvě stránky a moje články stojí za starou bačkoru. Hysterie a deprese se mě drží i přez Antidepresila a prášky na uklidnění. Vrcholem všeho je má stoupající spotřeba kávy a čokolády která jde ruku v ruce s nepříjemnou vzpomínkou na domlouvání krutoségry.
"Nežer to budeš tlustá.Tenhle gen máme v rodině a přece nechceš skončit jako máma"
Ano, i pohled na čokoládový bonbon, na který se podívám s účelem uklidnění mě rozhodí, je to tak.Vím že je to pro moje dobro,ale stejně je mi z toho často pod psa.

Na poli zdravotním je to taky na pytel.
Jako každý rok jsem podlehla.Inu Astmatik s rýmou rovná se v mém případě Antibiotika.
Jako na potvoru jsem to pohnojila jetě v něčem.

Ano,Murphy slyšíš mě? Ty nechutně škodolibý,ba přímo sadistický staříku! Jsi spokojený?!
Ano, podělalo se to všechno. Jela jsem na doraz,letěla k cíli z posledních sil. Přešla jsem přez všechny překážky,přezkákala přez všechny klacky které jsi mi naházel pod nohy. A teď, se to prostě všechno podělalo. A jenom pro to že je jich v Béčku o jednoho míň. Týdny snahy, nehorázné množství energie v pajzlu a co z toho mám? Eset v béčku.
Výborně, měla jsem to vědět. Měla jsem čekat že Systém se nedá napálit od někoho jako jsem já. Jsem přeci jen malá ryba. Ale bojovná. Říkám to zas a znova. I kdybych měla chcípnout nevzdám se.
Nevzdám,nevzdám a nevzdám? Slyšíte? A jestli mám jít ke dnu stáhnu vás všechny s sebou.Proč? Proto že ta malá holčička už je pár let mrtvá.Zůstala hnusná bestie bez svědomí.Zůstala touha po pomstě. Půjdu si za svým.

A pokud jsem vás svým výlevem zmátla ráda vám vše vysvětlím. Eset se vrací na South.
Nastupuje v úterý.Já mám do čtvrtka Antibiotika.Skvělé že? Nejhorší na tom je že drahá paní Řídící(kterou tímto se zahořklým úsměvem zdravím) ji dala do Béčka. Ano,využili mojí nepřítomnosti a zase mám přijmout prohru. Chyba lávky miláčci. Já se nevzdám. V to úterý tam budu. Je mi jedno že polikám prášky velikosti nehtu u palce,je mi špatně a vidím rozmazaně. Já do té školy půjdu. A aby jste věděli, takovou radost že bych chcípla vám neudělám. Vím co jsem si dala na Ikonku. Betty Bojovnici. Rybičku.
Měla jsem ji na inkubátoru a budu jí mít teď v hlavě.S myšlenkou na to že se nesmím vzdát. Jsem sice malá ryba plavající mezi žraloky ale jsem Betta Fish. Ryba Bojová!

Vy jste to přčetli až sem?!
Zasloužíte si odměnu.
http://lurijska-tetralogie.blog.cz
Ano, tam je mé Alterego.
Doufám že se pobavíte.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!