Vzdej se, Napoleone!

21. ledna 2011 v 16:36 | Silverstorm |  Inside of diamonds
Zdravím vás, drazí čtenáři, z prostředku něčeho strašlivého. Vánoce odešly a nastal čas klidu a diet. Pro většinu lidí. Mě nastala situace ještě vyhrocenější než Vánoce a Nový rok. Narozeniny. Právě dnes se u nás odbývá oslava těch našich dvou krásných holčiček. A co mi vadí?
Slovo Oslava-nesnáším je, ne-sná-ším!
Slovo Holčiček-je nám letos sedmnáct, tak trochu taktu, prosím.
Slovo Dvou-Ano, jsme dvě. A ne, není to moje sestra. Poslední měsíc jsem strávila vymýšlením dárků. O narozeninách bych měla jen dostávat, ale já stejně musím dávat. Alespoň jsme letos jenom dvě.

Dnes se tedy chystá monstrózní oslava, třebaže oproti uplynulým letům by na téhle mělo být méně lidí, a já se snažím přijít na to, jestli mě budou hledat, když se neobjevím. Jeden oslavenec by mohl stačit, ne?

Stejně budu muset jít. Koná se to u nás doma a schovka v peřiňáku už je trochu ohraná. A víte co? Nakonec bych z toho mohla něco mít. Nervy na dranc a čokoládu. Což se vzájemně vyruší a bude všechno stejně jako dřív. Nesnáším matematiku, ale v tomhle případě mi přinesla trošku zářícího optimismu do tmavého brlohu mého života.

Zkrátka, cítím se teď trochu jako Napoleon v Rusku. Je mi zima, jsem obklopena spoustou lidí, kteří na mě hledí s očekáváním, a už začínám tušit, že tentokrát mi to nevyjde. Jenže já se oblafnout nenechám. Nemusím se vracet k žádné závratné říši jako Bonaparte, takže si v klidu počkám a se svým Kutuzovovem se porvu tak, jak to umím jen já. A ten tedy uvidí, zač je tomu loket!

Teď, když jsem trochu povzbudila svoje síly se jdu opevnit a brzy potom zahájím ofenzivu. Jak to celé proběhlo vám řeknu zítra ráno, nebo v poledne, nebo v neděli. Podle toho, kdy se vzbudím.

Mel in ore, verba lactis, fel in corde, fraus in factis.
Na jazyku med, slova jako sníh, v srdci chová jed, klam je ve skutcích.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!