Život 1.0

30. ledna 2011 v 20:14 | Angel Enigma |  Alej - Advantaged Lair of Elite Jerks


Mocná wizardka Angel Enigma mrazí obludy vyšších úrovní na počkání a hrdě se zapojuje do komplikovaných úkolů pro celé party lidí. A vůbec, vůbec si nechce uvědomit, že na vzdálenosti síťového kabelu ztrácí schopnosti.

Ano, dámy a pánové, už zítra se mám navrátit do Lairu. Nejtěžšího dungeonu, který jsem kdy navštívila.

Hned za warpem u dveří čeká NPC Vrátný. Musím mu dát item Pozdrav a udělat na něj dovednost Sladký úsměv (schovanou pod klávesou F6), který spotřebuje 3 body mé astrální energie. Z úschovny Skříňka si za použití itemu Klíč vyzvednu equip Boty, bez kterého mě NPC Školník nepustí dál. Na výpisu dnešních úkolů, umístěných hned u NPC Školník si přečtu dnešní questy. A vyrážím do prvního patra.
Tam mě očekává první 45 minut dlouhý quest. Obsahuje sezení, odpovídání na otázky - a protože nejde shodit okno, nesmíte používat databázi - dále taky odevzdávání různých itemů, sledování akcí a v neposlední řadě i samotných soubojů. Kouzla typu Ironie, Slovní Obrana, Znalost nebo Slizká výhybka jsou na astrální energii náročná, ale dají se ustát.

Nadchází deset minut změny. Hlavní boss mizí, vrací se ale několik mini-bossů, kteří ostrými asistenčními útoky napadají každou slabinu vaší obrany. Jen těžko proti jejich převaze něco vykouzlit. Dá se ale sesednout se s ostatními členy vaší guildy a dobít si tím trochu bodů zdraví i astrální energie, nemluva o boost itemu Kafe. 
45 minutový quest se opakuje šestkrát až sedmkrát. Jakákoliv chyba, jakýkoliv breakdown se krutě trestá. Ze strany hry je povoleno cokoliv, vy máte omezené možnosti. EXP body získávané po každém dni se liší a mnohdy si je ani neuvědomíte.

Oproti hře máte ale jasnou výhodu. Potom co doběhne časový limit, bossové zmizí, vy splníte krátký quest na bázi Faktoru strachu - zavřít oči a sníst, který vám dodá pár životů, můžete vyrazit kamkoliv po celém městě. Se členy guildy, sami...A trochu se pobavit. A večer si sednout, vzít svou nejoblíbenější postavu a vyrazit sbírat EXP body do pořádného dungeonu.
Zítra se vracím do Lairu s přesvědčením, že tento quest je časově omezen. S vědomím, že v guildě jsme schopní se znova dobít. S dostatečnou zásobou boostů Káva. V uších background music. A proti všem těm obludám usilujícím o moje body...nakráčím do školy opět jako hrdinný wizard.

Krásný večer, zatím se mějte a pamatujte - 
Proč vytírat pokoj od stolu ke dveřím abychom do něj pak hodinu nemohli, když ho můžeme vytřít od dveří ke stolu a nikdo pak nemůže hodinu otravovat nás?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!