Život je plný překvapení

14. ledna 2011 v 15:42 | Silverstorm |  Alej - Advantaged Lair of Elite Jerks
Drazí čtenáři, po delší nemoci a kratším období nátlaku ze strany učitelů se k vám vracím se zprávami z Lairu.

Můj návrat na řečenou instituci se odehrál před třemi dny. Doktorka sice neví, co mi bylo, ale příznaky odezněly, tak co se tím budeme trápit. Na Lairu mě čekalo překvapení. Jezinka i všichni lidé v jejím okolí byli víceméně naživu, a ona sama se dokonce přiznala, že jsem jí chyběla. Skoro jsem se lekla, že je taky nemocná, protože tyhle věci obvykle veřejně neříká. Strach byl bezpředmětný, její záchvat sentimentality rychle odezněl a teď se zase chová normálně, tzn. je nesnesitelná.

Mimochodem, další překvapení mě čekalo včera. Kamarádi mi neodpověděli na zoufalé dotazy ohledně chystaných testů, a tak těch překvapení bylo dokonce víc. První hodinu jsme psali písemku na členovce. S poznávačkou. Jak se můžu naučit poznávačku deset minut před hodinou bez potřebné prezentace? No, dopadlo to tak, že v polovině případů mám napsáno rak, v té druhé krab a u jedné světlé vyjímky je napsáno sekáč domácí. Což znamená že je to v podstatě cokoli kromě sekáče, a pokud to sekáč je, pak to nebude domácí typ. Ale co, že ano. Tím to nekončí. Další následovala písemka z anglické konverzace. Udivuje vás, jak se dá z konverzace psát test? Mě taky. V podstatě jsme měli stvořit příběh na téma How I met your mother. Což vlastně bylo docela snadné.

A to ještě není všechno. Vesele se pokračovalo testíkem z normální angličtiny. Na to bych se asi stejně neučila. Celý den byl završen písemkou ze španělštiny na téma Argentina. Už jsem psala i těžší testy z reálií a na tuhle mi někdo naštěstí stihl poskytnout správné odpovědi. Takže abych ten den ohodnotila, mám zhruba 25% úspěšnost. To jde.

Včera mi také stihla Jezinka říct o testu ze Zsv. Takže jsem si celé odpoledne četla v ústavě a snad to nedopadlo tak strašně. Doufám, že vím o všem co musím udělat na příští týden. Seznamu bezkonkurenčně kraluje referát na hudební výchovu. Má trvat dvě vyučující hodiny a téma je Vývoj opery. Myslím, že mí spolužáci se příští pátek ve škole moc hezky vyspí. Myslím, že pozor co říkám nebude dávat ani učitelka. A asi ani já.

Jen tak na závěr, myslíte, že se za dva dny zvládnu naučit celé dějiny Velké Británie od vikingů do současnosti? Upřímně doufám, že je to možné, je to jen nějakých tisíc let.

No, život je skutečně plný překvapení. Jestli je ten váš taky takový, doufám, že jsou ta překvapení o něco příjemnější, nebo jich alespoň není tolik.

Mel in ore, verba lactis, fel in corde, fraus in factis.
Na jazyku med, slova jako sníh, v srdci chová jed, klam je ve skutcích.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!