Žížalky slaví 155!

30. ledna 2011 v 10:19 | ¨Silverstorm |  Inside of diamonds
Včera se odbylo další rodinné setkání. Bylo to v pěkné restauraci, v salónku, u příležitosti dvou narozenin. Moje prateta slavila 75 a můj prastrýc 80 (v rodinném jazyce těm dvěma říkáme žížalky). Nevím, jaký názor máte vy na rodiné sešlosti, ale u nás to bývá legrace.

Posadili mě mezi mamku a strejdu Srnce. Strejda Srnec je vtipálek a jeho žerty nikdy nekončí. Po celých pět hodin se pokoušel přesvědčit všechny okolo, že mu upíjím pivo a občas zpíval prostonárodní písně. Po každé dokončené písni se mě zeptal, jestli si to budu pamatovat. Bohužel asi budu.

Víc mě potěšilo, že přijela i moje sestřenice z Liberce. Tahle sestřenice se nevěnuje žádným sportům, ale její boyfriend je vysloveně sportovec. Z nějakého důvodu si netroufá svou holku učit lyžovat, ačkoli by byl rád, kdyby to uměla. Tatík v žertu nadhodil, že s náma může jet do Francie, že jí naučíme. Ona se toho chytla, její táta to dovolil, boyfriend (dozvěděl se to SMSkou) byl nadšen, a nakonec se podařilo přemluvit i její mámu. Jediný problém byl, že v Liberci mají jarňáky v jiném termínu, ale sestřenice se hodí marod a bude to v pořádku. Takže to vypadá, že o prázdninách budu mít o zábavu postaráno (bez urážky, samozřejmě).

Jinak se tam nic moc zajímavého nedělo. Oslavencům jsme předali dárky, pomohli jim odnést všechno až domů (mohli by si teď založit květinářství), a vydali se k sobě domů. Doma jsme byli v šest hodin večer. Inu, byl to dlouhý oběd.

P.S.:Pokud někdo víte, jak dostat z hlavy píseň Ještě jsem se po špenátu nepo... tak mi to prosím, prosím sdělte, nebo se zblázním ještě víc než jsem.

Mel in ore, verba lactis, fel in corde, fraus in factis.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!