And you need a blue sky holiday

8. února 2011 v 17:25 | Angel Enigma |  Inside of diamonds
Svět se změnil. Cítím to ve vzduchu. Cítím to v zemi. Nezměnil se jen svět, ale i já. Ve čtvrtek jsem opustila Lair a vyrazila do svého vzdáleného domova. V pátek kafe s Rosalinde, v sobotu sraz s Wolf a s guildou, v neděli rodinka, pondělí zoo. 
Usedám do vlaku směr domů ze zoo. Pánům lehce mrznou úsměvy na tvářích, nic naplat, se zdvořilou žádostí usedám k padesátileté paní. Z uječené fůrie, despoticky trvající na svém osobním prostoru se stala poměrně obyčejná slečna, která si po dlouhé době uvědomuje, že se ještě pořád umí usmívat.
Spolužáci už jsou patrně se svými lásečkami někde ve vzdálených státech a jediné co by mě udělalo radost by bylo to, kdyby se tam rozhodli zůstat. Tímto výzkumem se potvrzuje fakt, že spolužáci o mě nevědí ani kulový. Druhý, mírně zarážející pravda je ta, že pořád ještě dokážu sama sebe překvapit. Což by ale pro správný vztah mělo být přínosem, nebo ne?
Na každý pád s úsměvem na rtu a foťákem v kabelce-no, kabelce, taška na tohle tele vypadá trošku jinak než kabelka-vyrazím s Žofkou do zoo. Ta je naštěstí s mojí změnou povahy obeznámena, takže se nejspíš nevyděsí. Ale potkat spolužáka...Nestalo by se nic. Vrátila bych se zpět do jedovaté formy a bojového postoje. Na jednu stranu-zle pro něj, nejspíš by z momentu překvapení dostal na budku. Na druhou stranu-zle pro mě. Mé sympatické já by bylo pryč a byla bych zase ta uječená, jedovatá fůrie.
Když mě z toho v sobotu vyléčili, tak o to přece hned nepříjdu. Takže, jakožto že spolužáci jsou zmije, pokud potkáme spolužáka...(Beo promiň za citaci): "S tichým našlápem opustíme jeho revír."
Protože je mi líto, dámy a pánové spolužáci a spolužačky, a řeknu to tak abyste to pochopili i vy: Já na ty vaše falešný xichty prostě nemám náladu.
Takže se s vámi loučí spokojená Angel Enigma, výjimečně s úsměvem na rtech. Zatím se mějte, zůstaňte s námi a pamatujte:
Forgive your enemies,but never forget their names.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Případné zdroje by měly být v popisu obrázku.Často si některé ilustrace vytvoříme samy.
U těch popisky nejsou.Zajímavé fotky máme z DeviantArtu.Jejich autor je u nich uveden v popisku.
Děkujeme za pochopení.

Na veškeré zde zveřejněné texty,vyjma označených citací se vztahuje autorský zákon.
Kopírování(bez ikony) zakázáno!